OŚRODEK ROZWOJU EDUKACJI

Logo ORE"
Godło Rzeczpospolitej Polskiej
Szkoła ćwiczeń- baner
21 czerwca 2017

Ośrodek Rozwoju Edukacji w ramach realizacji projektu "Wspieranie tworzenia szkół ćwiczeń",  współfinansowanego ze środków Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, w związku z  planowanym wszczęciem postępowania o udzielenie zamówienia publicznego i wyłonienia wykonawcy 10 zestawów materiałów dla nauczycieli matematyki, prosi o udział w przedmiotowym szacowaniu wartości zamówienia publicznego. W związku z powyższym zwracamy się z prośbą o wycenę usługi według specyfikacji podanej w Biuletynie Informacji Publicznej. Propozycję wyceny należy wysłać w formie uzupełnionego formularza do piątku 23 czerwca 2017 do godz. 15:00 na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

09 czerwca 2017

Ogłaszamy otwarty nabór trenerów do przeprowadzenie zajęć warsztatowych na spotkaniu inauguracyjnym Pilotażu szkoły ćwiczeń, w ramach realizacji projektu koncepcyjnego „Wspieranie tworzenia szkół ćwiczeń”. Adresatami zajęć warsztatowych jest kadra pedagogiczna szkół ćwiczeń – dyrektorzy, nauczyciele różnych typów szkół oraz trenerzy szkół ćwiczeń, przewidujemy dla 6 grup, tj.:

Czytaj więcej...

02 czerwca 2017
Zapraszamy do zgłaszania dobrych praktyk w zakresie wspomagania szkół w rozwoju kluczowych kompetencji uczniów. Naszym celem jest gromadzenie i upowszechnianie przykładów skutecznych działań prowadzonych przez pracowników placówek doskonalenia nauczycieli, poradni psychologiczno-pedagogicznych, bibliotek pedagogicznych oraz trenerów oświaty. Zachęcamy osoby wspomagające szkoły i przedszkola do dzielenia się rozwiązaniami, które sprawdziły się w pracy. Najbliższy termin składania ofert – do 30 czerwca!

Czytaj więcej...

30 maja 2017
fot. Fotolia.com

Poszukujemy recenzenta 10 zestawów materiałów dla nauczycieli języka angielskiego.

Czytaj więcej...

29 maja 2017

Poszukujemy 8 autorów do opracowania opisu zrealizowanych działań szkół, placówek wspomagania oraz szkół wyższych, zbieżnych z opracowaną i udostępnioną na stronie ORE koncepcją szkoły ćwiczeń (Model szkoły ćwiczeń, Zasady współpracy szkoły ćwiczeń). Zgodnie z założeniami powstaną trzy grupy autorów opisujących działania w instytucjach:

Czytaj więcej...