OŚRODEK ROZWOJU EDUKACJI

Logo ORE"
Godło Rzeczpospolitej Polskiej
Szkoła ćwiczeń- baner
22 maja 2017

Ogłaszamy konkurs na opracowanie koncepcji (opisu) 10 zestawów materiałów dla nauczycieli informatyki. Wybrana w konkursie koncepcja będzie podstawą do przygotowania materiałów metodycznych dla nauczycieli. Na zgłoszenia czekamy do 6 czerwca 2017 r. Serdecznie zapraszamy do udziału. Więcej informacji w BIP-ie.

22 maja 2017
Ogłaszamy konkurs na opracowanie koncepcji (opisu) 10 zestawów materiałów dla nauczycieli przedmiotów przyrodniczych. Wybrana w konkursie koncepcja będzie podstawą do przygotowania materiałów metodycznych dla nauczycieli. Na zgłoszenia czekamy do 6 czerwca 2017 r. Serdecznie zapraszamy do udziału. Więcej informacji w BIP-ie.
27 kwietnia 2017

Za nami kolejny etap realizacji projektu „Wspieranie tworzenia szkół ćwiczeń”. W marcu 2017 roku przedstawiliśmy Model szkoły ćwiczeń i zaprosiliśmy dyrektorów szkół do udziału w konkursie na szkołę ćwiczeń w pilotażu w województwie mazowieckim. Wszystkim, którzy zmierzyli się z tym wyzwaniem i nadesłali swoje zgłoszenia, bardzo dziękujemy!

Czytaj więcej...

21 kwietnia 2017

Z satysfakcją publikujemy kolejne opisy działań innowacyjnych szkół autorstwa laureatów konkursu „Już jesteśmy szkołą ćwiczeń!”. Tym razem prezentujemy cenne przedsięwzięcia zrealizowane w obszarze przedmiotów przyrodniczych.

Czytaj więcej...

21 kwietnia 2017

Ośrodek Rozwoju Edukacji w ramach realizacji projektu „Wspieranie tworzenia szkół ćwiczeń” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój planuje zlecenie usługi obejmującej opracowanie koncepcji i wykonanie 10 zestawów materiałów dla nauczycieli przedmiotów przyrodniczych. Materiały te będą wykorzystywane m.in. w trakcie pilotażu modelu szkoły ćwiczeń. W związku z powyższym zwracamy się z prośbą o wycenę usługi według specyfikacji podanej w Biuletynie Informacji Publicznej. Propozycję wyceny należy wysłać w formie uzupełnionego formularza do wtorku 25 kwietnia 2017 do godz. 12:00 na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..