OŚRODEK ROZWOJU EDUKACJI

Logo ORE"
Godło Rzeczpospolitej Polskiej
Szkoła ćwiczeń- baner
15 marca 2017

Zainteresowanych udziałem w pilotażu zapraszamy do zapoznania się z informacjami zamieszczonymi w nowej zakładce – Pilotaż szkoły ćwiczeń. W zakładce dostępne są:

  • „Model szkoły ćwiczeń”, „Zasady współpracy” i „Kryteria wyboru szkoły na szkołę ćwiczeń”;
  • opis i harmonogram działań pilotażowych;
  • dokumenty niezbędne do udziału w konkursie. 

Sukcesywnie zamieszczamy także odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania. Mamy nadzieję, że pomogą szkołom przygotować zgłoszenie do udziału w konkursie „Wybór szkoły do pilotażu modelu szkoły ćwiczeń”.

10 marca 2017

Ogłaszamy konkurs na opracowanie koncepcji (opisu) 10 zestawów materiałów dla nauczycieli informatyki. Wybrana w konkursie koncepcja będzie podstawą do przygotowania materiałów metodycznych dla nauczycieli. Szczegółowe informacje o konkursie znajdują się na stronie www.bip.ore.edu.pl. Na zgłoszenia czekamy do 29 marca 2017 r. Serdecznie zapraszamy do udziału.

Czytaj więcej

06 marca 2017

Ogłaszamy konkurs „Wybór szkół do pilotażu szkoły ćwiczeń”, realizowany w projekcie Wspieranie tworzenia szkół ćwiczeń współfinansowanym z Europejskiego Funduszu Społecznego. Konkurs odbywa się w terminie 6 marca – 24 kwietnia 2017 r.

Czytaj więcej...

01 marca 2017

28 lutego odbyło się spotkanie dla przedstawicieli szkół i placówek zainteresowanych udziałem w pilotażu szkół ćwiczeń, który planowany jest w roku szkolnym 2017/2018 na terenie województwa mazowieckiego. W spotkaniu uczestniczyła Aurelia Michałowska – Mazowiecki Kurator Oświaty i pracownicy Kuratorium Oświaty w Warszawie, a także nauczyciele i dyrektorzy szkół, pracownicy placówek wspierających pracę szkół, przedstawiciele organów prowadzących szkoły i szkół wyższych.

Czytaj więcej...

24 lutego 2017
Ogłaszamy konkurs na opracowanie koncepcji (opisu) 10 zestawów materiałów dla nauczycieli matematyki. Wybrana w konkursie koncepcja będzie podstawą do przygotowania materiałów metodycznych dla nauczycieli. Szczegółowe informacje o konkursie znajdują się na stronie www.bip.ore.edu.pl. Na zgłoszenia czekamy do 16 marca 2017 r. Serdecznie zapraszamy do udziału.