Szkoła ćwiczeń- baner
03 sierpnia 2017

Ogłaszamy otwarty nabór trenerów, którzy przeprowadzą zajęcia warsztatowe podczas spotkania trenerów i kadry pedagogicznej szkół biorących udział pilotażu szkoły ćwiczeń, w ramach realizacji projektu koncepcyjnego „Wspieranie tworzenia szkół ćwiczeń”. Adresatem zajęć warsztatowych jest kadra pedagogiczna szkół ćwiczeń – dyrektorzy, nauczyciele różnych typów szkół oraz trenerzy szkół ćwiczeń.

Czytaj więcej...

19 lipca 2017

Ogłaszamy konkurs na opracowanie koncepcji (opisu) 10 zestawów materiałów dla nauczycieli przedmiotów przyrodniczych. Wybrana w konkursie koncepcja będzie podstawą do przygotowania materiałów metodycznych dla nauczycieli. Na zgłoszenia czekamy do 7 sierpnia 2017 r. Serdecznie zapraszamy do udziału. Więcej informacji w BIP-ie

18 lipca 2017

Ogłaszamy konkurs na opracowanie koncepcji (opisu) 10 zestawów materiałów dla nauczycieli matematyki. Wybrana w konkursie koncepcja będzie podstawą do przygotowania materiałów metodycznych dla nauczycieli. Na zgłoszenia czekamy do 7 sierpnia 2017 r. Serdecznie zapraszamy do udziału. Więcej informacji w BIP-ie

30 czerwca 2017

W dniach 26–27 czerwca 2017 r. w ramach projektu „Wspieranie szkół ćwiczeń” odbyło się seminarium Pilotaż szkoły ćwiczeń – spotkanie inauguracyjne. W Centrum Szkoleniowym ORE w Sulejówku spotkała się kadra szkół ćwiczeń: dyrektorzy, nauczyciele języków obcych, przedmiotów przyrodniczych, matematyki i informatyki, nauczyciele bibliotekarze oraz przedstawiciele placówek wspomagania z terenu województwa mazowieckiego.

Czytaj więcej...

21 czerwca 2017

Ośrodek Rozwoju Edukacji w ramach realizacji projektu "Wspieranie tworzenia szkół ćwiczeń",  współfinansowanego ze środków Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, w związku z  planowanym wszczęciem postępowania o udzielenie zamówienia publicznego i wyłonienia wykonawcy 10 zestawów materiałów dla nauczycieli matematyki, prosi o udział w przedmiotowym szacowaniu wartości zamówienia publicznego. W związku z powyższym zwracamy się z prośbą o wycenę usługi według specyfikacji podanej w Biuletynie Informacji Publicznej. Propozycję wyceny należy wysłać w formie uzupełnionego formularza do piątku 23 czerwca 2017 do godz. 15:00 na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..