OŚRODEK ROZWOJU EDUKACJI

Logo ORE"
Godło Rzeczpospolitej Polskiej
POWER Przywództwo - baner
10 marca 2017

Informujemy, że rekrutacja na szkolenie została zakończona. Zakwalifikowanych zostało 32 przedstawicieli kadr nadzoru pedagogicznego (pracowników kuratoriów) – po dwóch z każdego województwa. Zajęcia rozpoczynamy już najbliższy poniedziałek. Kolejny zjazd zaplanowano na 3–4 kwietnia 2017 r.

Czytaj więcej...

08 lutego 2017

Zapraszamy kuratorów i wizytatorów do udziału w szkoleniach realizowanych dla kadr nadzoru pedagogicznego w ramach pilotażu ramowego programu szkoleniowego. Program opracowany został w projekcie „Przywództwo – opracowanie modeli kształcenia i wspierania kadry kierowniczej systemu oświaty”.

Czytaj więcej...

25 stycznia 2017
baner przywództwa

W wyniku otwartego naboru został wybrany Ekspert ds. przywództwa, który wesprze zespół projektowy m.in. w analizowaniu materiałów przekazywanych przez ekspertów opracowujących ramowe programy oraz w przeglądzie realizacji działań szkoleniowych oraz doradczych – pod względem merytorycznym – czy szkolenia i proces doradczy są realizowane zgodnie z założeniami programów ramowych.

Ekspertem została Pani Dorota Czerwonka.

21 grudnia 2016
baner przywództwa

Uruchomiliśmy procedurę naboru Eksperta ds. Przywództwa, który wesprze Zespół projektowy m.in. w analizowaniu materiałów przekazywanych przez ekspertów opracowujących ramowe programy oraz w przeglądzie realizacji działań szkoleniowych oraz doradczych pod względem merytorycznym – czy szkolenia i proces doradczy są realizowane zgodnie z założeniami programów ramowych.

Termin na składanie ofert upływa w dniu 30 grudnia 2016 r. Informacje o formie zatrudnienia, wymaganiach wobec kandydata i szczegółowym zakresie zadań dostępne są w Biuletynie Informacji Publicznej.

10 listopada 2016
baner przywództwa

Za nami po dwa spotkania zespołów eksperckich opracowujących ramowe programy: szkoleniowy dla kadr nadzoru pedagogicznego i szkoleniowo-doradczy dla kadry kierowniczej szkół/przedszkoli. Zespoły działają prężnie, prace są mocno zaawansowane i wszystko idzie zgodnie z harmonogramem.

W listopadzie spotykamy się w CS ORE w Sulejówku ponownie:

  • Zespół ds. opracowania ramowego programu szkoleniowo-doradczego dla dyrektorów: 17-18 listopada 2016 r.
  • Zespół ds. opracowania programu szkoleniowego dla kadr nadzoru pedagogicznego: 26-27 listopada 2016 r. (spotkanie ostatnie z zaplanowanych).

Już niedługo będziemy mogli pochwalić się efektami!