OŚRODEK ROZWOJU EDUKACJI

Logo ORE"
Godło Rzeczpospolitej Polskiej
POWER Przywództwo - baner
22 maja 2017

Niezmiernie miło nam poinformować, że rozpoczął się pilotaż ramowego programu szkoleniowo-doradczego dla kadry kierowniczej szkół i przedszkoli. Za nami pierwsze zjazdy grup szkoleniowych. Jest bardzo pracowicie, ale mimo to humory dopisują. Zapraszamy do obejrzenia galerii.

Czytaj więcej...

15 maja 2017

Uprzejmie informujemy, że wydłużona została rekrutacja na szkolenia „Jak wspomagać szkoły w zakresie kształcenia kompetencji kluczowych uczniów?” – działanie  realizowane w ramach pilotażu ramowych programów szkoleniowo-doradczych, opracowanych w projekcie „Przywództwo – opracowanie modeli kształcenia i wspierania kadry kierowniczej systemu oświaty.

Czytaj więcej...

09 maja 2017

Z uwagi na datę zakończenia roku szkolnego zmianie uległy terminy zjazdów dla grup rozpoczynających szkolenie „Jak wspomagać szkoły w zakresie kształcenia kompetencji kluczowych uczniów?” 25 maja 2017 r.

Czytaj więcej...

28 kwietnia 2017

Uprzejmie informujemy, że do 10 maja 2017 r. została wydłużona rekrutacja na szkolenia „Jak wspomagać szkoły w zakresie kształcenia kompetencji kluczowych uczniów?”, realizowane w ramach pilotażu ramowych programów szkoleniowo-doradczych, opracowanych w projekcie „Przywództwo – opracowanie modeli kształcenia i wspierania kadry kierowniczej systemu oświaty”.

Czytaj więcej...

10 kwietnia 2017

Serdecznie zapraszamy dyrektorów i wicedyrektorów do udziału w szkoleniach realizowanych w ramach pilotażu ramowych programów szkoleniowo-doradczych, opracowanych w projekcie „Przywództwo – opracowanie modeli kształcenia i wspierania kadry kierowniczej systemu oświaty” specjalnie dla kadry kierowniczej szkół. Kolejnym etapem wsparcia będzie proces wspomagania w szkole/przedszkolu przy wsparciu doradców wyłonionych w ramach projektu.

Czytaj więcej...