OŚRODEK ROZWOJU EDUKACJI

Logo ORE"
Godło Rzeczpospolitej Polskiej
Baner Projektu Partnerstwo na rzecz kształcenia zawodowego
28 marca 2017

W dniach 18-19 marca 2017 r. oraz 24-25 marca 2017 r. odbyły się kolejne spotkania autorów i redaktorów przykładowych planów i programów dla 55 zmodyfikowanych podstaw programowych kształcenia w zawodach w ramach projektu „Partnerstwo na rzecz kształcenia zawodowego” – etap 3: Edukacja zawodowa odpowiadająca potrzebom rynku pracy.

Czytaj więcej...

13 marca 2017

Drugie spotkanie autorów planów i programów nauczania dla 55 zawodów odbyło się w ORE dniach 11–12 marca 2017 w ramach projektu „Partnerstwo na rzecz kształcenia zawodowego” – etap 3: Edukacja zawodowa odpowiadająca potrzebom rynku pracy.

Czytaj więcej...

10 marca 2017

Poszukujemy przedstawicieli partnerów społecznych reprezentatywnych do prac związanych z opracowaniem rekomendacji do planów i programów nauczania. Postępowanie dotyczy następujących grup zawodów: diagnostyka i mechanika pojazdowa, hutnictwo i metalurgia, infrastruktura kolejowa, mechanizacja rolnictwa, okrętownictwo, spedycja, telekomunikacja, urządzenia sanitarne, weterynaria.

Zasady naboru dostępne są w Biuletynie Informacji Publicznej ORE.

07 marca 2017

W dniach 3–4 marca 2017 r. w ramach projektu „Partnerstwo na rzecz kształcenia zawodowego” – etap 3: Edukacja zawodowa odpowiadająca potrzebom rynku pracy odbyło się pierwsze z zaplanowanych trzech spotkań autorów i redaktorów merytorycznych opracowujących plany i programy nauczania dla 55 zmodyfikowanych podstaw programowych kształcenia w zawodach.

Czytaj więcej...

24 lutego 2017
baner projektu

Poszukujemy trenera branżowego zespołu partnerów społecznych do opracowania rekomendacji dotyczących zmian w klasyfikacji zawodów szkolnictwa zawodowego i podstaw programowych kształcenia w zawodach w zakresie pożądanych typów szkół, umiejętności zawodowych i kwalifikacji.

Czytaj więcej