OŚRODEK ROZWOJU EDUKACJI

Logo ORE"
Godło Rzeczpospolitej Polskiej
Baner Projektu Partnerstwo na rzecz kształcenia zawodowego
24 lutego 2017
baner projektu

Poszukujemy trenera branżowego zespołu partnerów społecznych do opracowania rekomendacji dotyczących zmian w klasyfikacji zawodów szkolnictwa zawodowego i podstaw programowych kształcenia w zawodach w zakresie pożądanych typów szkół, umiejętności zawodowych i kwalifikacji.

Czytaj więcej

24 lutego 2017
baner projektu

Dla kilku zawodów uzupełniamy nabór na autorów w 8 grupach zawodowych: hutnictwo i metalurgia, infrastruktura kolejowa, logistyka, odlewnictwo, okrętownictwo, przemysł ceramiczny, spedycja, telekomunikacja. Dzięki Państwa wsparciu, opracujemy plany i programy nauczania do 55 zmodyfikowanych podstaw programowych. Nabór trwa do 26 lutego 2017 r.

Czytaj więcej

24 lutego 2017
baner projektu

Zapraszamy do współpracy recenzentów planów i programów nauczania opracowanych dla 55 zmodyfikowanych podstaw programowych kształcenia w zawodach. Realizacja zlecenia w połowie marca. Szczegóły i zasady naboru dostępne są w Biuletynie Informacji Publicznej ORE.

Czytaj więcej

17 lutego 2017
baner projektu

Poszukujemy przedstawicieli partnerów społecznych reprezentatywnych dla zawodów do prac związanych z opracowaniem rekomendacji dotyczących zmian w klasyfikacji zawodów szkolnictwa zawodowego i podstaw programowych kształcenia w zawodach w zakresie pożądanych typów szkół, umiejętności zawodowych i kwalifikacji. Postępowanie dotyczy 62 grup zawodowych. Szczegóły i zasady naboru dostępne są w Biuletynie Informacji Publicznej ORE.

16 lutego 2017
baner projektu

Poszukujemy przedstawicieli partnerów społecznych reprezentatywnych do prac związanych z opracowaniem rekomendacji do planów i programów nauczania. Postępowanie dotyczy następujących grup zawodów: diagnostyka i mechanika pojazdowa, elektronika, elektryka, fotografia, hutnictwo i metalurgia, informatyka, infrastruktura kolejowa, logistyka, mechanizacja rolnictwa, mechatronika, odlewnictwo, okrętownictwo, prace budowlane, prace wykończeniowe, przemysł ceramiczny, spedycja, telekomunikacja, urządzenia sanitarne, weterynaria, włókiennictwo, drogownictwo, geodezja. Zasady naboru dostępne są w Biuletynie Informacji Publicznej ORE.