baner Wychowanie i profilaktyka

 

Logo programu Szkoła dla Rodziców i Wychowawców

Psycholodzy/pedagodzy posiadający:

  • duże doświadczenie w prowadzeniu pracy psychoedukacyjnej z grupą dorosłych;
  • przynajmniej minimum umiejętności terapeutycznych (np. ukończona socjoterapia),
  • ukończyli szkolenia €žSzkoła dla Rodziców i Wychowawców" (w CMPPP/ORE lub u uprawnionego trenera).
  • posiadają certyfikat realizatora programu wydany przez ORE.

Uprawnienia: prowadzenie zajęć psychoedukacyjnych dla rodziców, nauczycieli.


Uprzejmie informujemy, że dotychczas umieszczenie Państwa w banku realizatorów na stronach internetowych odbywało się na podstawie przesłanego przez Państwa zgłoszenia.

Informujemy niniejszym Państwa, że z dniem 31 grudnia 2008 roku został usunięty dotychczasowy bank realizatorów. Tworzony jest obecnie nowy bank złożony tylko z osób które pozytywnie przeszły ewaluację zewnętrzną. Bank będzie pełnił funkcje nie tylko informacyjną, ale dla Państwa będzie równocześnie oznaczał REKOMENDACJĘ Ośrodka Rozwoju Edukacji.

W związku z powyższym informujemy, że powinniście się Państwo jak najszybciej skontaktować z trenerem, odpowiedzialnym na terenie Państwa województwa za przeprowadzenie ewaluacji zewnętrznej realizatorów Ogólnopolskiego Programu „Szkoły dla Rodziców i Wychowawców”. Osobę tę należy, poinformować kiedy i gdzie prowadzicie Państwo zajęcia „Szkoły dla Rodziców i Wychowawców”, aby umożliwić mu przeprowadzenie koniecznej ewaluacji. Lista osób uprawnionych do przeprowadzenia ewaluacji


Ogólnopolskim koordynatorem Programu jest Maria Talar Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 
Załączniki:
PlikOpisRozmiarZałączonyOstatnia modyfikacja
Pobierz plik (realizatorzy_SDRiW.pdf) Realizatorzy Szkoły dla Rodziców i Wychowawców 815 kB2017-09-26 09:062017-11-16 11:18
Zaktualizowano: 26 września 2017