baner Wychowanie i profilaktyka
21 września 2016

Drodzy instruktorzy i realizatorzy programu „Golden Five”!

Miło mi poinformować Was i czytelników tej strony, że Program ma zwolenników i znajduje ciągle nowych. Udaje nam się upowszechniać Program nieprzerwanie od 10 lat, w kolejnych szkołach i klasach. Z raportów przesłanych do ORE przez instruktorów wiemy, że „złote zasady” stosowały nowe szkoły - gimnazja, które przystąpiły do Programu oraz po raz kolejny, szkoły, które już wiedzą, ile mogą zyskać wdrażając zasady pracy nauczycieli, proponowane w „Golden Five”.

Czytaj więcejo: Sprawozdanie – program „Golden Five”

13 kwietnia 2016

Zapraszamy pracowników poradni psychologiczno – pedagogicznych oraz placówek doskonalenia nauczycieli systemu oświaty na szkolenie pn. „Trening umiejętności wychowawczych i profilaktycznych. Program Golden Five”. Szkolenie odbędzie się w dniach 16–19 maja 2016 roku, w CS Sulejówek i potrwa 4 dni (30 godzin dydaktycznych).

Czytaj więcejo: Szkolenie dla nowych instruktorów programu Golden Five

18 lutego 2016

Wydział Wychowania i Profilaktyki oraz projekt System doskonalenia nauczycieli oparty na ogólnodostępnym kompleksowym wspomaganiu szkół zorganizowali konferencję pt.: „Rola rodziców w nowym modelu wspomagania szkół”, która odbyła się w dniu 28 września 2015 roku w Warszawie, w Auli Ośrodka Rozwoju Edukacji, Al. Ujazdowskie 28.

Czytaj więcejo: Konferencja i szkolenie dla realizatorów programu Golden 5 − relacja

04 lipca 2014

W dniach 12-13 czerwca w Centrum Szkoleniowym ORE w Sulejówku odbyło się seminarium superwizyjne dla instruktorów przeszkolonych w VI edycji kursu w 2013 roku. Przez ostatni rok instruktorzy wdrażali program w wybranych szkołach na terenie działania swoich placówek. Seminarium poświęcono omówieniu sukcesów i trudności podczas realizacji programu oraz strategii jego upowszechniania. Na zakończenie wręczono certyfikaty instruktorom oraz przekazano im dyplomy dla szkół i nauczycieli. Aktualna lista instruktorów