Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym związanym z Dniem Mamy. Zachęcamy wszystkie dzieci do wykonania kartek z życzeniami, które zostaną wydrukowane i z upominkiem dostarczone do Mam laureatów.

Do konkursu mogą przystąpić przedszkola i inne placówki oświatowe, które dołączyły do projektu „Dzieciaki Mleczaki”. W ramach udziału w konkursie należy wykonać pracę i wysłać skan na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 17 maja 2017 do godz. 23:59. W konkursie liczy się kreatywność i pomysłowość wykonanej karty.

Szczegółowy regulamin konkursu można pobrać ze strony programu dzieciakimleczaki.pl.

„Dzieciaki Mleczaki” to edukacyjno-informacyjny projekt skierowany do dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym oraz ich rodziców. Celem „Dzieciaków Mleczaków” jest pokazanie dzieciom walorów zdrowotnych mleka, głównie poprzez zabawę, aktywność fizyczną oraz intelektualną. Mleko to ważny i smaczny produkt, którego spożywanie jest konieczne dla prawidłowego rozwoju najmłodszych. Dlatego Polska Izba Mleka przygotowała działania promujące spożycie mleka i produktów mleczarskich właśnie dla przedszkolaków.

Staramy się w jak najciekawszy sposób zachęcić dzieci do spożywania mleka i jego przetworów, a także poszerzyć ich wiedzę na temat zawartych w mleku wartości odżywczych. Projekt „Dzieciaki Mleczaki” sfinansowany jest z Funduszu Promocji Mleka.

Zaktualizowano: 05 maja 2017