Dzieciaki mleczaki

Program „Dzieciaki Mleczaki” powstał z inicjatywy Polskiej Izby Mleka i ma na celu zmianę nawyków żywieniowych u dzieci oraz przekonanie najmłodszych do tego, że mleko i produkty mleczne powinny znajdować się w ich codziennej diecie. W propagowaniu zdrowego odżywiania mają pomóc działania towarzyszące o charakterze edukacyjnym oraz nowa strona www.dzieciakimleczaki.pl

Zupełnie nowa grafika oraz łatwiejsza nawigacja to wyróżniki nowej strony internetowej. Aktualnie witryna jest nie tylko atrakcyjniejsza pod względem wizualnym, ale także zdecydowanie bardziej przyjazna użytkownikom. Główne menu zostało podzielone na moduły, dzięki czemu nawigowanie po stronie jest łatwiejsze. Dodano również całkiem nowe opcje, np. fotorelacje, które pozwalają w jednym miejscu przeglądać informacje i zdjęcia ze spotkań czy zajęć przeprowadzonych w przedszkolach.

Strona została przygotowana tak, aby użytkownicy mogli w prosty sposób znaleźć interesujące ich treści. Zaprojektowano ją w technologii Responsive Web Design, co oznacza, że dopasowuje się do wielkości ekranu urządzenia, z którego korzystamy. Dzięki temu strona jest tak samo funkcjonalna na komputerze, jak na tablecie i smartfonie.

Program cieszy się ogromną popularnością i cały czas się rozwija. Przypominamy, że wciąż można zgłaszać swój udział do bezpłatnego programu, sfinansowanego przez Fundusz Promocji Mleka.

Czytaj więcej

Zaktualizowano: 10 kwietnia 2017