Fundacja „Na rzecz nauki i edukacji – Talenty”, Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie i spółka REVAS zapraszają na piątą edycję konkursu ekonomicznego „Wirtualny Menedżer” dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych z województw: podkarpackiego, małopolskiego, lubelskiego i świętokrzyskiego. Projekt realizowany jest z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej i został objęty honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej oraz Ośrodka Rozwoju Edukacji.

Główne informacje na temat konkursu:

1. W ramach konkursu uczniowie będą zarządzać przedsiębiorstwami i konkurować ze sobą na wirtualnych rynkach z wykorzystaniem branżowej symulacji biznesowej REVAS (więcej szczegółów nt. symulacji na stronie www.revas.pl)
  2. Konkurs podzielony został na 3 etapy:
    • I etap – szkolenie dla nauczycieli (on-line – 10h lekcyjnych),
    • II etap – rozgrywka eliminacyjna (on-line – 8 tygodni),
    • III etap – rozgrywka finałowa (Centrum Turystyki i Rekreacji WSIiZ w Kielnarowej k. Rzeszowa – 2 dni).

3. W ramach konkursu są przewidziane atrakcyjne nagrody dla uczniów i nauczycieli, m.in. tablety, czytniki e-book, odtwarzacze mp4.

Wszystkich zainteresowanych nauczycieli serdecznie zapraszamy do zgłaszania zespołów uczniowskich na konkurs. Rekrutacja trwa do 3 marca 2017.

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona!!!

Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie www.wm.wsiz.pl

Zaktualizowano: 23 lutego 2017