baner Rozwój szkoł i placówek
03 lipca 2017

W związku z modernizacją serwisu internetowego rejestracja osób zainteresowanych szkoleniem kandydatów na ekspertów ds. awansu zawodowego nauczycieli „EKSPERT” jest wstrzymana do stycznia 2018.

29 maja 2017

Wydział Innowacji i Rozwoju rozpoczyna rekrutację uczestników na szkolenie „Zagadnienia języka i komunikacji, literatury i kultury na lekcjach języka polskiego w ośmioletniej szkole podstawowej”. Szkolenie odbędzie się w dn. 20–22 czerwca br. w Centrum Szkoleniowym ORE w Sulejówku i jest adresowane do nauczycieli konsultantów oraz doradców metodycznych zajmujących się doskonaleniem zawodowym nauczycieli języka polskiego szkół podstawowych. Serdecznie zapraszamy! Więcej informacji o spotkaniu i zapisy na stronie szkolenia.ore.edu.pl.

06 kwietnia 2017

Wydział Innowacji i Rozwoju rozpoczyna rekrutację uczestników na szkolenie Rola dyrektora we wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań w szkole. Celem szkolenia jest przygotowanie uczestników do doskonalenia kadry kierowniczej oświaty w zakresie wdrażania innowacyjnych rozwiązań programowych, organizacyjnych i metodycznych, służących rozwojowi placówki. Szkolenie, które odbędzie się w dniach 10-–12 maja 2017 r., adresowane jest do nauczycieli konsultantów ds. kadry kierowniczej oświaty.
Kontakt: Małgorzata Dotka, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; tel. 22 570 83 26

Więcej informacji i zapisy na szkolenie na stronie szkolenia.ore.edu.pl

06 marca 2017

Wydział Innowacji i Rozwoju rozpoczyna rekrutację uczestników na seminarium „Wspomaganie pracy dyrektorów bibliotek pedagogicznych ”, które odbędzie się w dniach 21–22 marca 2017 r. w Sulejówku. Seminarium jest adresowane do dyrektorów i kierowników wojewódzkich, powiatowych i miejskich bibliotek pedagogicznych. Serdecznie zapraszamy! Więcej informacji o spotkaniu i zapisy na stronie szkolenia.ore.edu.pl.

Nowości wydawnicze ORE

Pobierz z Biblioteki Cyfrowej ORE