baner Rozwój szkoł i placówek
05 października 2017

Wydział Innowacji i Rozwoju rozpoczyna rekrutację uczestników na pilotażowe szkolenie: Warsztat pracy doradcy metodycznego.

Szkolenie odbędzie się w dniach 4–6 listopada 2017 r., adresowane jest do nowo powołanych doradców metodycznych, których staż pracy w charakterze doradcy nie przekracza 2 lat.

Kontakt: Bogusława Kalinowska,

Serdecznie zapraszamy.

19 września 2017

Wydział Innowacji i Rozwoju rozpoczyna rekrutację na szkolenie „Rola dyrektora we wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań w szkole”. Celem szkolenia jest przygotowanie uczestników do doskonalenia kadry kierowniczej oświaty w zakresie wdrażania innowacyjnych rozwiązań programowych, organizacyjnych i metodycznych, służących rozwojowi placówki.

Czytaj więcejo: Rola dyrektora we wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań w szkole

03 lipca 2017

W związku z modernizacją serwisu internetowego rejestracja osób zainteresowanych szkoleniem kandydatów na ekspertów ds. awansu zawodowego nauczycieli „EKSPERT” jest wstrzymana do stycznia 2018.

29 maja 2017

Wydział Innowacji i Rozwoju rozpoczyna rekrutację uczestników na szkolenie „Zagadnienia języka i komunikacji, literatury i kultury na lekcjach języka polskiego w ośmioletniej szkole podstawowej”. Szkolenie odbędzie się w dn. 20–22 czerwca br. w Centrum Szkoleniowym ORE w Sulejówku i jest adresowane do nauczycieli konsultantów oraz doradców metodycznych zajmujących się doskonaleniem zawodowym nauczycieli języka polskiego szkół podstawowych. Serdecznie zapraszamy! Więcej informacji o spotkaniu i zapisy na stronie szkolenia.ore.edu.pl.

Nowości wydawnicze ORE

Pobierz z Biblioteki Cyfrowej ORE