Baner WKZ
05 grudnia 2017

Ośrodek Rozwoju Edukacji w Warszawie ma zaszczyt ogłosić wyniki Ogólnopolskiego Konkursu „Szkoła dla pracodawców – pracodawcy dla szkoły” – V edycja.

Czytaj więcej...

07 listopada 2017

Wydział Wspierania Kształcenia Zawodowego ogłasza rekrutację na bezpłatne szkolenie „Efektywne zarządzanie czasem przez nauczyciela” realizowane w formie on-line na Platformie Edukacyjnej. Rekrutacja zostanie zakończona w dniu 20 listopada 2017 r. o godz. godz. 8:00.

Czytaj więcej...

09 października 2017

Wydział Wspierania Kształcenia Zawodowego ogłasza rekrutację na bezpłatny kurs „Jak przygotować kurs on-line na platformie Moodle”  realizowany w formie on-line na Platformie Edukacyjnej.

Kurs jest przeznaczony dla nauczycieli, którzy będą przygotowywać kursy on-line w swojej placówce. Tworzenie kursu on-line wymaga odpowiedniego metodycznego przygotowania zajęć, w tym opanowania umiejętności tworzenia i doboru materiałów dydaktycznych, prawidłowego komponowania i osadzania na platformie. Aktywny udział w kursie pozwoli jego uczestnikom zdobyć taką wiedzę i umiejętności, by w przyszłości mogli oni samodzielnie stworzyć własny kurs on-line, wykorzystując w tym celu możliwości platformy Moodle.

Czytaj więcej...

05 października 2017

W odpowiedzi na liczne prośby szkół, przedłużamy do 16 października br. termin nadsyłania zgłoszeń do piątej edycji konkursu „Szkoła dla pracodawców – pracodawcy dla szkoły”.

Czytaj więcej...

13 czerwca 2017

Wydział Wspierania Kształcenia Zawodowego ogłasza rekrutację na bezpłatny kurs „Praca nauczyciela i doradcy na platformie Moodle - kurs dla zaawansowanych”

Czytaj więcej...