Baner WDEZ

Zapraszamy do udziału w konferencji „Zmiany w kształceniu zawodowym i doradztwie edukacyjno-zawodowym”, która odbędzie się 13 grudnia 2017 r. w Warszawie w Hotelu Novotel Airport przy ul. 1 Sierpnia 1.

Do najważniejszych tematów poruszanych podczas konferencji będą należeć zmiany w systemie edukacji, a w szczególności zmiany w kształceniu zawodowym i doradztwie edukacyjno-zawodowym.

Uczestnicy zapoznają się także z programami realizacji doradztwa edukacyjno-zawodowego w VII klasie szkoły podstawowej oraz w branżowej szkole I stopnia. Na koniec przedstawione zostaną zasoby metodyczno-dydaktyczne Ośrodka Rozwoju Edukacji w zakresie doradztwa edukacyjno-zawodowego.

Organizator pokrywa koszty wyżywienia i noclegu. Udział w konferencji jest bezpłatny.

Rejestracja na konferencję za pomocą formularza elektronicznego.

Zaktualizowano: 01 grudnia 2017