code week baner

Zapraszamy do udziału w bezpłatnych webinariach online poświęconych programowaniu, przygotowanych przez Państwowy Instytut Badawczy NASK. Webinaria odbędą się między 11 a 21 października 2017 r. Wziąć w nich udział mogą zarówno nauczyciele, pojedynczy uczniowie, jak i całe klasy. Z myślą o nauczycielach przygotowane zostały specjalne popołudniowe edycje. Wykłady są prowadzone przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, którzy potrafią o kodowaniu mówić ciekawie i przystępnie. Potrafią wprowadzić elementy zabawy, zaciekawić dzieci, a nauczycieli przygotować do prowadzenia podobnych zajęć u siebie w szkole.

Wszystkie aktywność organizowane przez NASK odbywają się w ramach międzynarodowej akcji Code Week. Jej organizatorzy propagują przesłanie, że programować może każdy. I być może wkrótce niemal każdy będzie tej umiejętności potrzebował.

Z aktualną ofertą wykładów on-line można zapoznać się na naszej stronie: akademia.nask.pl/codeweek. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego zachęcamy do szybkiej rejestracji. Zachęcamy również do zgłaszania swojego udziału w naszych webinariach na stronie events.codeweek.eu korzystając z tagów #codeweek_otwarte oraz #codeweekNASK. Dzięki temu dowiemy się ilu z Państwa było z nami podczas tej wyjątkowej inicjatywy jaką jest Codeweek. Aby wziąć udział nie trzeba umieć programować. Wystarczy chęć do nauki!

Zaktualizowano: 09 października 2017