Spis treści

 

Województwo dolnośląskie
Koordynator Lech Stempel
Zespół Gimnazjów nr 3 im. Stanisława Konarskiego
Dzierżoniów
Jordanów Śląski
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Wyżykowskiego
Polkowice 
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Wyżykowskiego Polkowice
Zespół Szkół Samorządowych Ciepłowody
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Sienkiewicza Ziębice
Zespół Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica Ząbkowice Śląskie
Gimnazjum Publiczne im. Mikołaja Kopernika Ziębice
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej Jordanów Śląski
Województwo lubelskie
Koordynator Sebastian Płonka
Zespół Placówek oświatowych
Stary Bazanów
Zespół Szkół im. Henryka Sienkiewicza  Grabowiec
Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Papieża Jana Pawła II  Łęczna
Województwo lubuskie
Koordynator Ewa Rawa
Publiczna Szkoła Podstawowa
Zawada
Szkoła Podstawowa Niegosław
Zespół Szkół Gastronomicznych im. Febronii Gajewskiej-Karamać Gorzów Wielkopolski
Województwo łódzkie
Koordynator Urszula Szewczyk
Łódź
Łódź
Szkoła Podstawowa nr 42 im. Stanisława Staszica Łódź
Szkoła Podstawowa im. Leokadii Ostrowskiej w Bobrownikach Bełchów
Szkoła podstawowa nr 3 im. Tadeusza Kościuszki  Głowno
II Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa K. Baczyńskiego Radomsko
Zespół Szkół Rolniczych im. Juliusza Poniatowskiego  Czarnocin
Szkoła Podstawowa nr 149 Z klasami integracyjnymi im. Obrońców Westerplatte Łódź
Województwo małopolskie
Koordynator Artur Puciłowski
Zespół Szkół Zawodowych im. Władysława Orkana
Stary Sącz
Kraków
Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 148 w ZSOI nr 4 im. Polskich Noblistów
Kraków
Niepołomice
Zespół Szkół Publicznych
Wysoka
Szkoła Podstawowa im. Władysława Łokietka Skała
Szkoła Podstawowa im. Św. Jadwigi-Królowej  Dulowa
Zespół Szkół Ogólnokształcących Integracyjnych nr 4 im Polskich Noblistów Kraków
XI Liceum Ogólnokształcące  im. Marii Dąbrowskiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 Kraków
Województwo mazowieckie
Koordynator Agnieszka Jęczarek
Zespół Szkół  Lęg Probostwo
Szkoła Podstawowa nr 139 im. Ludwiki Wawrzyńskiej Warszawa
Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy AK Cichociemnych  Brzozów Stary 67
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 7 im. Jana Pawła II  Ciechanów
Publiczne Gimnazjum im. ks. bp. Jana Chrapka Wierzbica
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Orła Białego w Miejskim Zespole Szkół nr 1 Ciechanów
Szkoła Podstawowa nr 103 im. Bohaterów Warszawy 1939-1945 Warszawa
Zespół Szkół: Publiczna Szkoła Podstawowa im. Heleny Mniszek w Sabniach, Publiczne Gimnazjum im. Heleny Mniszek Sabnie
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Czesława Kamińskiego Siedlce
Województwo opolskie
Koordynator Agnieszka Skrzydelska
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bohaterów Westerplatte
Prudnik
Zdzieszowice
Krapkowice
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 15 im. Królowej Jadwigi  Opole
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 24 im. Przyjaźni Narodów Świata Opole
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 im. Mikołaja Kopernika Brzeg
Województwo podkarpackie
Koordynator Mariola Kiełboń
Szkoła Podstawowa nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza
Jarosław
Zespół Szkół
Studzianna
Medyczna Szkoła Policealna
Łańcut
Rzeszów
Sanok
Jasło
Przeworsk
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Alfreda Freyera Tarnobrzeg
Zespół Szkół Ruda Różaniecka
Szkoła Podstawowa im. Stefanii Lanoszanki Zamiechów
Zespół Szkół Trzciana
Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi im. Orląt Lwowskich Przemyśl
Szkoła Podstawowa Mołodycz
Publiczne Gimnazjum  Chłopice
Zespół Szkół Miejskich nr 4  Jasło
Zespół Szkół Publicznych Basznia Dolna
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Korczaka  Tarnobrzeg
Zespół Szkół im. Armii Krajowej  Pysznica
Gimnazjum nr 3 im. Szarych Szeregów Przemyśl
Szkoła Podstawowa nr 15 Przemyśl
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Jabłonka
Szkoła Podstawowa im. prof. Stefana Myczkowskiego Jankowice
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. gen. Stanisława Dąbka Nisko
Województwo podlaskie
Koordynator Jadwiga Czyżewska
Szkoła Podstawowa nr 11 z Oddziałami integracyjnymi im. K. Makuszyńskiego Białystok
Szkoła Podstawowa nr 2 im. kpt. Władysława Wysockiego  Bielsk Podlaski
Szkoła Podstawowa im. Konstytucji 3 Maja Jaświły
Województwo pomorskie
Koordynator Teresa Burczyk
Gdańsk
Gdańsk
Szkoła Podstawowa im. Kontradmirała Xawerego Czernickiego
Pogórze
Gdańsk
Malbork
Rumia
Szkoła Podstawowa nr 10 Rumia
Szkoła Podstawowa nr 50 im. Emilii Plater Gdańsk
Szkoła Podstawowa nr 14 im. ks. Grzegorza Piramowicza Gdańsk

 


 

Województwo śląskie
Koordynator Tomasz Wojtasik
III Liceum Ogólnokształcące im. C. K. Norwida
Będzin
Szkoła Podstawowa nr 47 im. Marii Konopnickiej
Częstochowa
Gimnazjum nr 9 im. Marii Skłodowskiej-Curie Dąbrowa Górnicza
Gliwice
Szkoła Podstawowa nr 9 im. G. Morcinka Jastrzębie Zdrój
Szkoła Podstawowa nr 12 im. Jerzego Kukuczki Jastrzębie Zdrój
Szkoła Podstawowa im. Jana III Sobieskiego
Jejkowice
Szkoła Podstawowa Nr 3
Żory
Sośnicowice
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Tadeusza Kościuszki przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym
Żory
Szkoła Podstawowa nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. Tadeusza Kościuszki Katowice
Zespół Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków Dąbrowa Górnicza
Szkoła Podstawowa nr 15 im. Ks. Prałata Konrada Szwedy Rybnik
Szkoła Podstawowa nr 8 im. A. Mickiewicza Dąbrowa Górnicza
Szkoła Podstawowa nr 23 Sosnowiec
Szkoła Podstawowa nr 15 Chorzów
Gimnazjum nr 6 z Oddziałami Sportowymi w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. Miłośników Ziemi Śląskiej  Chorzów
Szkoła podstawowa nr 25 im. Stanisława Staszica  Częstochowa
Szkoła Podstawowa nr 41 im. Władysława Broniewskiego  Gliwice
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi im. Henryka Sienkiewicza  Mysłowice
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Gustawa Morcinka  Mysłowice
Gimnazjum nr 4 im. Jana Kochanowskiego  Rybnik
Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich  Sosnowiec
Szkoła Podstawowa im. Rodziny Wieczorków  Orzech
Szkoła Podstawowa nr 26 przy Zespole Szkolno- Przedszkolnym nr 2 Im. Janusz Korczaka Rybnik
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Konopnickiej  Lubliniec
Zespół Szkół im. Adama Mickiewicza  Wręczyca Wielka
Szkoła Podstawowa nr 31 im. Henryka Sienkiewicza  Katowice
Szkoła Podstawowa nr 21 z Oddziałami Integracyjnymi im. Karola Miarki Katowice
Szkoła Podstawowa nr 20 im. Tadeusza Rejtana  Katowice
Szkoła Podstawowa w Stanowicach Stanowice
Szkoła Podstawowa nr 67 z Oddziałami Integracyjnymi im. Komisji Edukacji Narodowej  Katowice
Szkoła Podstawowa nr 38 im. Ludwika Zamenhofa  Częstochowa
Szkoła Podstawowa nr 36 im. Narodów Zjednoczonej Europy  Tychy
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6  Sosnowiec
Szkoła Podstawowa nr 22 im. Juliusza Słowackiego  Katowice
Szkoła Podstawowa nr 1 im. A. Mickiewicza  Będzin
Szkoła Podstawowa nr 22 im. Juliusza Słowackiego  Rybnik
Gimnazjum nr 3 im. Noblistów Polskich  Gliwice
Szkoła Podstawowa nr 44 im. Marii Curie – Skłodowskiej  Katowice
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ludwika Holesza  Świerklany
Zespół Szkół nr 1 Szkoła Podstawowa nr 1  Czerwionka -Leszczyny
Szkoła Podstawowa nr 29 im. Władysława Broniewskiego  Sosnowiec
Szkoła Podstawowa nr 40  Sosnowiec
 Gimnazjum nr 1 im. Marii Konopnickiej   Chorzów 
 Zespół Szkół   Rydułtowy 
 Szkoła Podstawowa nr 9 im. Jana Brzechwy  Katowice 
 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jadwigi Śląskiej   Pszczyna 
 Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki   Katowice 
 Szkoła Podstawowa nr 35 im. Księdza Franciszka Blachnickiego  Rybnik 
 Zespół Szkół Integracyjnych nr 1 im. Roberta Oszka  Katowice 
 Szkoła Podstawowa nr 16 im. Konstytucji 3 Maja  Jaworzno 
 Gimnazjum im. Unii Europejskiej   Sośnicowice 
 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 13  Sosnowiec 
Zespół Szkół nr 2 im. Polskich Noblistów Szkoła Podstawowa nr 15, Gimnazjum nr 23   Częstochowa
Gimnazjum im. Zofii Kossak przy Zespole Szkół Pierściec
Szkoła Podstawowa im. Zofii Kossak przy Zespole Szkół  Pierściec
II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. C.K. Norwida Tychy
Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 1 im. Wojciecha Korfantego Chorzów
Zespół Szkół Sportowych Tychy
Szkoła Podstawowa nr 9 im. Alojzego Pławskiego w Zespole Szkolno-Przedszkolnym Łąka
Zespół Szkolno-Przedszkolny Sączów
Gimnazjum nr 3 w Zespole Szkolno–Przedszkolnym Przyszowice
Szkoła Podstawowa nr 2 przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 10 Rybnik
Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 Rybnik
Zespół Szkół Budowlanych Rybnik
Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. A. Mickiewicza Rybnik
Zespół Szkół nr 3:Szkoła Podstawowa nr 27, Gimnazjum nr 24 Częstochowa
Szkoła Podstawowa nr 11 im. L. Waryńskiego Dąbrowa Górnicza
Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. H. Sienkiewicza w Zespole Szkół Publicznych nr 5 Myszków
Gimnazjum nr 16 im. Marii Konopnickiej Sosnowiec
Szkoła Podstawowa nr 66 im. Janusza Korczaka Katowice
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 Katowice
Województwo świętokrzyskie
Koordynator Małgorzata Połeć
Skarżysko-Kamienna
Dwikozy
Województwo warmińsko-mazurskie
Koordynator Anna Zdaniukiewicz
Zespół Szkolno-Przedszkolny
Lamkowo
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Feliksa Nowowiejskiego
Barczewo
Chełchy
Elbląg
Piecki
Elbląg
Zespół Szkół Janowo
Gimnazjum im. Żołnierza Polskiego Durąg
Gimnazjum nr 1 Braniewo
Zespół Szkół Kobułty
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Orła Białego Biskupiec
Szkoła Podstawowa Nr 22 im. Marii Dąbrowskiej  Olsztyn
Szkoła Podstawowa nr 9 im. Józefa Piłsudskiego  Elbląg
Zespół Szkół Samorządowych  Straduny
Gimnazjum nr 1 im Henryka Sienkiewicza  Szczytno
Szkoła Podstawowa nr 4 im Henryka Sienkiewicza  Elbląg
Gimnazjum nr 2 im Królowej Jadwigi  Działdowo
Zespół Szkolno -Przedszkolny  Kozłowo
Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza Uzdowo
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Napiwoda 
Szkoła Podstawowa  Ruś 
Zespół Szkół im. Janusza Korczaka  Księży Dwór
Szkoła Podstawowa nr 19 im. Bohaterów Westerplatte  Elbląg
Gimnazjum im. Filomatów Nowomiejskich  Nowe Miasto Lubawskie
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 im. Wojciecha Kętrzyńskiego  Szczytno
Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Franciszka Szczepańskiego  Lamkowo Barczewo
Zespół Szkół w Rogożu Rogóż 
Szkoła Podstawowa nr 12 im. Michała Kajki Elbląg
Szkoła Podstawowa  im. Kawalerów Orderu Uśmiechu Rybno
Zespół Przedszkolno- Szkolny Tyrowo
Szkoła Podstawowa im. mjr. Henryka Sucharskiego w Zespole Szkolno-Przedszkolnym   Orzysz
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Feliksa Nowowiejskiego   Barczewo
Szkoła Podstawowa nr 15 im. Wojciecha Kętrzyńskiego Olsztyn
Gimnazjum im. Adama Mickiewicza Orzysz
Gimnazjum nr 7 im. Ignacego Krasickiego Olsztyn
Szkoła Podstawowa nr 4 Ostróda
Województwo wielkopolskie
Koordynator Katarzyna Wardzińska
Szkoła Podstawowa im. Bojowników o Wolność i Demokrację w Krzyżu Wlkp. 
Krzyż Wlkp.
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza  Rawicz
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Batalionu Spadochronowego I Armii Wojska Polskiego  Lubasz
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Mieszka I Ostrów Wielkopolski
Gimnazjum nr 1 im. Mikołaja Kopernika  Września
Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Henryka Sienkiewicza  Leszno
Szkoła Podstawowa nr 88 im. Poznańskich Koziołków   Poznań
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Generała Józefa Bema w Ostrowie Wielkopolskim Ostrów Wielkopolski
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Mirosława Ferića Ostrów Wielkopolski
Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich Wiry
Województwo zachodniopomorskie
Koordynator Daniela Arciszewska
Zespół Szkół Ogólnokształcących 
Stargard Szczeciński

Stan na dzień 29 grudnia 2015 r.


Nowości wydawnicze ORE

Pobierz z Biblioteki Cyfrowej ORE