Spis treści

 

Województwo śląskie
Koordynator Tomasz Wojtasik
III Liceum Ogólnokształcące im. C. K. Norwida
Będzin
Szkoła Podstawowa nr 47 im. Marii Konopnickiej
Częstochowa
Gimnazjum nr 9 im. Marii Skłodowskiej-Curie Dąbrowa Górnicza
Gliwice
Szkoła Podstawowa nr 9 im. G. Morcinka Jastrzębie Zdrój
Szkoła Podstawowa nr 12 im. Jerzego Kukuczki Jastrzębie Zdrój
Szkoła Podstawowa im. Jana III Sobieskiego
Jejkowice
Szkoła Podstawowa Nr 3
Żory
Sośnicowice
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Tadeusza Kościuszki przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym
Żory
Szkoła Podstawowa nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. Tadeusza Kościuszki Katowice
Zespół Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków Dąbrowa Górnicza
Szkoła Podstawowa nr 15 im. Ks. Prałata Konrada Szwedy Rybnik
Szkoła Podstawowa nr 8 im. A. Mickiewicza Dąbrowa Górnicza
Szkoła Podstawowa nr 23 Sosnowiec
Szkoła Podstawowa nr 15 Chorzów
Gimnazjum nr 6 z Oddziałami Sportowymi w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. Miłośników Ziemi Śląskiej  Chorzów
Szkoła podstawowa nr 25 im. Stanisława Staszica  Częstochowa
Szkoła Podstawowa nr 41 im. Władysława Broniewskiego  Gliwice
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi im. Henryka Sienkiewicza  Mysłowice
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Gustawa Morcinka  Mysłowice
Gimnazjum nr 4 im. Jana Kochanowskiego  Rybnik
Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich  Sosnowiec
Szkoła Podstawowa im. Rodziny Wieczorków  Orzech
Szkoła Podstawowa nr 26 przy Zespole Szkolno- Przedszkolnym nr 2 Im. Janusz Korczaka Rybnik
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Konopnickiej  Lubliniec
Zespół Szkół im. Adama Mickiewicza  Wręczyca Wielka
Szkoła Podstawowa nr 31 im. Henryka Sienkiewicza  Katowice
Szkoła Podstawowa nr 21 z Oddziałami Integracyjnymi im. Karola Miarki Katowice
Szkoła Podstawowa nr 20 im. Tadeusza Rejtana  Katowice
Szkoła Podstawowa w Stanowicach Stanowice
Szkoła Podstawowa nr 67 z Oddziałami Integracyjnymi im. Komisji Edukacji Narodowej  Katowice
Szkoła Podstawowa nr 38 im. Ludwika Zamenhofa  Częstochowa
Szkoła Podstawowa nr 36 im. Narodów Zjednoczonej Europy  Tychy
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6  Sosnowiec
Szkoła Podstawowa nr 22 im. Juliusza Słowackiego  Katowice
Szkoła Podstawowa nr 1 im. A. Mickiewicza  Będzin
Szkoła Podstawowa nr 22 im. Juliusza Słowackiego  Rybnik
Gimnazjum nr 3 im. Noblistów Polskich  Gliwice
Szkoła Podstawowa nr 44 im. Marii Curie – Skłodowskiej  Katowice
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ludwika Holesza  Świerklany
Zespół Szkół nr 1 Szkoła Podstawowa nr 1  Czerwionka -Leszczyny
Szkoła Podstawowa nr 29 im. Władysława Broniewskiego  Sosnowiec
Szkoła Podstawowa nr 40  Sosnowiec
 Gimnazjum nr 1 im. Marii Konopnickiej   Chorzów 
 Zespół Szkół   Rydułtowy 
 Szkoła Podstawowa nr 9 im. Jana Brzechwy  Katowice 
 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jadwigi Śląskiej   Pszczyna 
 Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki   Katowice 
 Szkoła Podstawowa nr 35 im. Księdza Franciszka Blachnickiego  Rybnik 
 Zespół Szkół Integracyjnych nr 1 im. Roberta Oszka  Katowice 
 Szkoła Podstawowa nr 16 im. Konstytucji 3 Maja  Jaworzno 
 Gimnazjum im. Unii Europejskiej   Sośnicowice 
 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 13  Sosnowiec 
Zespół Szkół nr 2 im. Polskich Noblistów Szkoła Podstawowa nr 15, Gimnazjum nr 23   Częstochowa
Gimnazjum im. Zofii Kossak przy Zespole Szkół Pierściec
Szkoła Podstawowa im. Zofii Kossak przy Zespole Szkół  Pierściec
II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. C.K. Norwida Tychy
Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 1 im. Wojciecha Korfantego Chorzów
Zespół Szkół Sportowych Tychy
Szkoła Podstawowa nr 9 im. Alojzego Pławskiego w Zespole Szkolno-Przedszkolnym Łąka
Zespół Szkolno-Przedszkolny Sączów
Gimnazjum nr 3 w Zespole Szkolno–Przedszkolnym Przyszowice
Szkoła Podstawowa nr 2 przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 10 Rybnik
Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 Rybnik
Zespół Szkół Budowlanych Rybnik
Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. A. Mickiewicza Rybnik
Zespół Szkół nr 3:Szkoła Podstawowa nr 27, Gimnazjum nr 24 Częstochowa
Szkoła Podstawowa nr 11 im. L. Waryńskiego Dąbrowa Górnicza
Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. H. Sienkiewicza w Zespole Szkół Publicznych nr 5 Myszków
Gimnazjum nr 16 im. Marii Konopnickiej Sosnowiec
Szkoła Podstawowa nr 66 im. Janusza Korczaka Katowice
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 Katowice
Województwo świętokrzyskie
Koordynator Małgorzata Połeć
Skarżysko-Kamienna
Dwikozy
Województwo warmińsko-mazurskie
Koordynator Anna Zdaniukiewicz
Zespół Szkolno-Przedszkolny
Lamkowo
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Feliksa Nowowiejskiego
Barczewo
Chełchy
Elbląg
Piecki
Elbląg
Zespół Szkół Janowo
Gimnazjum im. Żołnierza Polskiego Durąg
Gimnazjum nr 1 Braniewo
Zespół Szkół Kobułty
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Orła Białego Biskupiec
Szkoła Podstawowa Nr 22 im. Marii Dąbrowskiej  Olsztyn
Szkoła Podstawowa nr 9 im. Józefa Piłsudskiego  Elbląg
Zespół Szkół Samorządowych  Straduny
Gimnazjum nr 1 im Henryka Sienkiewicza  Szczytno
Szkoła Podstawowa nr 4 im Henryka Sienkiewicza  Elbląg
Gimnazjum nr 2 im Królowej Jadwigi  Działdowo
Zespół Szkolno -Przedszkolny  Kozłowo
Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza Uzdowo
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Napiwoda 
Szkoła Podstawowa  Ruś 
Zespół Szkół im. Janusza Korczaka  Księży Dwór
Szkoła Podstawowa nr 19 im. Bohaterów Westerplatte  Elbląg
Gimnazjum im. Filomatów Nowomiejskich  Nowe Miasto Lubawskie
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 im. Wojciecha Kętrzyńskiego  Szczytno
Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Franciszka Szczepańskiego  Lamkowo Barczewo
Zespół Szkół w Rogożu Rogóż 
Szkoła Podstawowa nr 12 im. Michała Kajki Elbląg
Szkoła Podstawowa  im. Kawalerów Orderu Uśmiechu Rybno
Zespół Przedszkolno- Szkolny Tyrowo
Szkoła Podstawowa im. mjr. Henryka Sucharskiego w Zespole Szkolno-Przedszkolnym   Orzysz
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Feliksa Nowowiejskiego   Barczewo
Szkoła Podstawowa nr 15 im. Wojciecha Kętrzyńskiego Olsztyn
Gimnazjum im. Adama Mickiewicza Orzysz
Gimnazjum nr 7 im. Ignacego Krasickiego Olsztyn
Szkoła Podstawowa nr 4 Ostróda
Województwo wielkopolskie
Koordynator Katarzyna Wardzińska
Szkoła Podstawowa im. Bojowników o Wolność i Demokrację w Krzyżu Wlkp. 
Krzyż Wlkp.
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza  Rawicz
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Batalionu Spadochronowego I Armii Wojska Polskiego  Lubasz
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Mieszka I Ostrów Wielkopolski
Gimnazjum nr 1 im. Mikołaja Kopernika  Września
Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Henryka Sienkiewicza  Leszno
Szkoła Podstawowa nr 88 im. Poznańskich Koziołków   Poznań
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Generała Józefa Bema w Ostrowie Wielkopolskim Ostrów Wielkopolski
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Mirosława Ferića Ostrów Wielkopolski
Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich Wiry
Województwo zachodniopomorskie
Koordynator Daniela Arciszewska
Zespół Szkół Ogólnokształcących 
Stargard Szczeciński

Stan na dzień 29 grudnia 2015 r.


Nowości wydawnicze ORE

Pobierz z Biblioteki Cyfrowej ORE