Spis treści

 

Województwo dolnośląskie
Koordynator Lech Stempel
Zespół Gimnazjów nr 3 im. Stanisława Konarskiego
Dzierżoniów
Jordanów Śląski
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Wyżykowskiego
Polkowice 
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Wyżykowskiego Polkowice
Zespół Szkół Samorządowych Ciepłowody
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Sienkiewicza Ziębice
Zespół Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica Ząbkowice Śląskie
Gimnazjum Publiczne im. Mikołaja Kopernika Ziębice
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej Jordanów Śląski
Województwo lubelskie
Koordynator Sebastian Płonka
Zespół Placówek oświatowych
Stary Bazanów
Zespół Szkół im. Henryka Sienkiewicza  Grabowiec
Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Papieża Jana Pawła II  Łęczna
Województwo lubuskie
Koordynator Ewa Rawa
Publiczna Szkoła Podstawowa
Zawada
Szkoła Podstawowa Niegosław
Zespół Szkół Gastronomicznych im. Febronii Gajewskiej-Karamać Gorzów Wielkopolski
Województwo łódzkie
Koordynator Urszula Szewczyk
Łódź
Łódź
Szkoła Podstawowa nr 42 im. Stanisława Staszica Łódź
Szkoła Podstawowa im. Leokadii Ostrowskiej w Bobrownikach Bełchów
Szkoła podstawowa nr 3 im. Tadeusza Kościuszki  Głowno
II Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa K. Baczyńskiego Radomsko
Zespół Szkół Rolniczych im. Juliusza Poniatowskiego  Czarnocin
Szkoła Podstawowa nr 149 Z klasami integracyjnymi im. Obrońców Westerplatte Łódź
Województwo małopolskie
Koordynator Artur Puciłowski
Zespół Szkół Zawodowych im. Władysława Orkana
Stary Sącz
Kraków
Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 148 w ZSOI nr 4 im. Polskich Noblistów
Kraków
Niepołomice
Zespół Szkół Publicznych
Wysoka
Szkoła Podstawowa im. Władysława Łokietka Skała
Szkoła Podstawowa im. Św. Jadwigi-Królowej  Dulowa
Zespół Szkół Ogólnokształcących Integracyjnych nr 4 im Polskich Noblistów Kraków
XI Liceum Ogólnokształcące  im. Marii Dąbrowskiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 Kraków
Województwo mazowieckie
Koordynator Agnieszka Jęczarek
Zespół Szkół  Lęg Probostwo
Szkoła Podstawowa nr 139 im. Ludwiki Wawrzyńskiej Warszawa
Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy AK Cichociemnych  Brzozów Stary 67
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 7 im. Jana Pawła II  Ciechanów
Publiczne Gimnazjum im. ks. bp. Jana Chrapka Wierzbica
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Orła Białego w Miejskim Zespole Szkół nr 1 Ciechanów
Szkoła Podstawowa nr 103 im. Bohaterów Warszawy 1939-1945 Warszawa
Zespół Szkół: Publiczna Szkoła Podstawowa im. Heleny Mniszek w Sabniach, Publiczne Gimnazjum im. Heleny Mniszek Sabnie
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Czesława Kamińskiego Siedlce
Województwo opolskie
Koordynator Agnieszka Skrzydelska
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bohaterów Westerplatte
Prudnik
Zdzieszowice
Krapkowice
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 15 im. Królowej Jadwigi  Opole
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 24 im. Przyjaźni Narodów Świata Opole
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 im. Mikołaja Kopernika Brzeg
Województwo podkarpackie
Koordynator Mariola Kiełboń
Szkoła Podstawowa nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza
Jarosław
Zespół Szkół
Studzianna
Medyczna Szkoła Policealna
Łańcut
Rzeszów
Sanok
Jasło
Przeworsk
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Alfreda Freyera Tarnobrzeg
Zespół Szkół Ruda Różaniecka
Szkoła Podstawowa im. Stefanii Lanoszanki Zamiechów
Zespół Szkół Trzciana
Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi im. Orląt Lwowskich Przemyśl
Szkoła Podstawowa Mołodycz
Publiczne Gimnazjum  Chłopice
Zespół Szkół Miejskich nr 4  Jasło
Zespół Szkół Publicznych Basznia Dolna
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Korczaka  Tarnobrzeg
Zespół Szkół im. Armii Krajowej  Pysznica
Gimnazjum nr 3 im. Szarych Szeregów Przemyśl
Szkoła Podstawowa nr 15 Przemyśl
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Jabłonka
Szkoła Podstawowa im. prof. Stefana Myczkowskiego Jankowice
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. gen. Stanisława Dąbka Nisko
Województwo podlaskie
Koordynator Jadwiga Czyżewska
Szkoła Podstawowa nr 11 z Oddziałami integracyjnymi im. K. Makuszyńskiego Białystok
Szkoła Podstawowa nr 2 im. kpt. Władysława Wysockiego  Bielsk Podlaski
Szkoła Podstawowa im. Konstytucji 3 Maja Jaświły
Województwo pomorskie
Koordynator Teresa Burczyk
Gdańsk
Gdańsk
Szkoła Podstawowa im. Kontradmirała Xawerego Czernickiego
Pogórze
Gdańsk
Malbork
Rumia
Szkoła Podstawowa nr 10 Rumia
Szkoła Podstawowa nr 50 im. Emilii Plater Gdańsk
Szkoła Podstawowa nr 14 im. ks. Grzegorza Piramowicza Gdańsk

 


Nowości wydawnicze ORE

Pobierz z Biblioteki Cyfrowej ORE