Zapisz się na szkolenie „Rynek Pracy Dostępny dla Wszystkich”!

Zapisz się na szkolenie „Rynek Pracy Dostępny dla Wszystkich”! Szukasz nowych możliwości rozwoju zawodowego? Chcesz wesprzeć osoby z niepełnosprawnościami w ich drodze do sukcesu zawodowego? W ramach programu „Za życiem” prezentujemy nowatorskie szkolenie Rynek pracy dostępny dla wszystkich”. To wyjątkowa okazja, aby zdobyć wiedzę i umiejętności niezbędne do przygotowania dzieci i młodzieży do wejścia na rynek pracy.

_________________________________________________________________________________________

Serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniu „Rynek pracy dostępny dla wszystkich”, realizowanego w ramach programu kompleksowego wsparcia rodzin „Za życiem”, działanie 5.4. Tranzycja na rynek pracy, realizowanego w latach 2023-2026.

Szkolenie nauczycieli jest odpowiedzią na rosnące potrzeby edukacyjne związane ze wsparciem osób z niepełnosprawnościami na ich drodze do kariery zawodowej.

Głównym celem szkolenia jest doskonalenie umiejętności efektywnego włączania w treści zajęć edukacyjnych zagadnień, które ułatwią dzieciom, a także młodzieży, w tym uczniom oraz uczennicom z niepełnosprawnością i innymi szczególnymi potrzebami, przejście na kolejne etapy edukacyjne, zaś finalnie podjęcie aktywności na rynku pracy.

Szkolenia będą odbywać się online od 22.11 do 07.12.2023 r.

Rekrutacja na szkolenia

Ostatnia aktualizacja: 20 listopada 2023