Webinarium „Kobiety w Policji”

Źródło: Autorstwa Archiwum Ilustracji Ilustrowanego Kuryera Codziennego (corporate author) – National Digital Archives, Domena publiczna, wikipedia
Źródło: Autorstwa Archiwum Ilustracji Ilustrowanego Kuryera Codziennego (corporate author) - National Digital Archives, Domena publiczna, wikipedia

Dyrektor Ośrodka Rozwoju Edukacji w Warszawie oraz Dyrektor Biura Edukacji Historycznej serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w webinarium „Kobiety w Policji”, które odbędzie się 19.07.2023 r.

Podczas webinarium zostanie zaprezentowany program działalności Ośrodka Rozwoju Edukacji oraz Muzeum Policji Głównej. Następnie prelekcję „Geneza powstania policji kobiecej wPolsce” wygłosi prof. Uniwersytetu Wrocławskiego dr hab. Piotr Gołdyn. W ostatniej części webinarium będzie przedstawiony film „Kobiety w Policji”.

Organizatorem wydarzenia jest Wydział Rozwoju Kompetencji Społecznych i Obywatelskich.

Elektroniczny formularz rejestracji

Kierownik formy doskonalenia Katarzyna Mroczkowska kontakt: email: katarzyna.mroczkowska@ore edu pl, tel: 22 345 37 83

Ostatnia aktualizacja: 14 lipca 2023