Wielkanocne spotkanie w Ośrodku Rozwoju Edukacji

W środę, 5 kwietnia 2023 roku w Ośrodku Rozwoju Edukacji w Warszawie odbyło się uroczyste spotkanie z okazji Świąt Wielkanocnych. Wszystkich pracowników przywitał dyrektor ośrodka, Tomasz Madej, który przekazał życzenia świąteczne. „Patrząc na Was tak licznie zebranych, należy się cieszyć, że chcecie spotykać się w tej wielkiej rodzinie. Życzę zdrowia, miłości i pokoju, bo te święta również są świętem miłości” – mówił dyrektor Tomasz Madej.

O prawdziwie świąteczny nastrój zadbał ks. kanonik dr Mirosław Jaworski, który poprowadził krótką modlitwę oraz poświęcił symboliczne wielkanocne potrawy.

Część oficjalną zakończyły przemowy wicedyrektorów: Tomasza Pituchy, Andrzej Gorczyńskiego oraz Mariusz Malinowski – pracownik Wydziału Innowacji i Rozwoju. Nawiązując do wyjątkowego klimatu zbliżających się Świąt Wielkanocnych, przekazali wszystkim uczestnikom spotkania życzenia.

Na uczestników spotkania czekał wyśmienity żurek wielkanocny oraz pięknie udekorowany stół, na którym królowały faszerowane jajka oraz  wyśmienite ciasta. Wszyscy mogli podziwiać i kosztować świąteczne potrawy – przygotowane przez kucharzy z Centrum Szkoleniowego w Sulejówku.

Spotkanie było okazją do wspólnego przeżywania Świąt Wielkiej Nocy, integrowania środowiska, umacniania więzi i tradycji – podkreślali obecni podczas spotkania zebrani goście.

Wielkanoc to czas, kiedy w naszych sercach rodzi się wiara i nadzieja. Chcemy, aby przyszłość była lepsza, by w naszych rodzinach działo się jak najlepiej. Z głębi serca życzę Państwu wszystkiego co najlepsze, przede wszystkim zdrowia, sił, uśmiechu, abyście potrafili przekazać tę radość młodemu pokoleniu. Niech ta radość sprawi, że wszystkim nam będzie się żyło lepiej. Życzę Państwu zdrowia, spokoju, nadziei na zwycięstwo dobra nad złem oraz błogosławieństwa Bożego. Wesołego Alleluja!

Ostatnia aktualizacja: 6 kwietnia 2023