Webinarium: Interwencja kryzysowa – rozpoznawanie, reagowanie, pomoc.

drzewo z liśćmi składającymi się z puzzli
Źródło: fotolia
drzewo z liśćmi składającymi się z puzzliŹródło: fotolia

Zapraszamy specjalistów z poradni psychologiczno-pedagogicznych, oraz specjalistów pracujących w szkołach i przedszkolach na bezpłatne webinarium „Interwencja kryzysowa – rozpoznawanie, reagowanie, pomoc”, które odbędzie się w terminie 25 maja 2023 r.

Celem webinarium jest dostarczenie uczestnikom wiedzy zarówno teoretycznej, jak i przykładów dobrych praktyk związanych z tematyką interwencji kryzysowej. Podczas webinarium poruszone zostaną m. in. tematy związane z wyjaśnieniem najważniejszych definicji, etapów i zasad interwencji kryzysowej oraz działań jakie mogą podejmować pracownicy poradni psychologiczno – pedagogicznych, szkół i przedszkoli w tym zakresie.

Zgłoszenia przyjmujemy za pomocą formularza elektronicznego znajdującego się pod poniższym linkiem:

Elektroniczny formularz rejestracji

Organizatorem wydarzenia jest Wydział Diagnozy i Współpracy z Poradniami Psychologiczno-Pedagogicznymi Ośrodka Rozwoju Edukacji.

Zapraszamy!

Ostatnia aktualizacja: 20 kwietnia 2023