Szkolenie: Ewaluacja pracy własnej nauczyciela teoretycznych i praktycznych przedmiotów zawodowych

klawiatura z niebieskim klawiszem
Źródło: fotolia
klawiatura z niebieskim klawiszemŹródło: fotolia

Wydział Edukacji dla Rynku Pracy Ośrodka Rozwoju Edukacji w Warszawie zaprasza na bezpłatne szkolenie on-line „ Ewaluacja pracy własnej nauczyciela teoretycznych i praktycznych przedmiotów zawodowych”, które odbędzie się w terminie od 11 maja do 28 maja 2023 r.

Szkolenie przeznaczone jest dla nauczycieli przedmiotów zawodowych, doradców zawodowych i metodycznych oraz specjalistów poradni psychologiczno-pedagogicznych.

Szkolenie realizowane będzie metodą e-learningową w trybie asynchronicznym i będzie miało charakter samokształceniowy. Uczestnicy samodzielnie zapoznawać się będą z proponowanymi w ramach szkolenia treściami oraz wykonywać ćwiczenia w wybranym dla siebie tempie i czasie.

Celem szkolenia jest:

1. Rozwijanie umiejętności w obszarze autodiagnozy pracy własnej nauczyciela przedmiotów zawodowych.
  2. Zwrócenie uwagi na zasadność dokonywania samooceny pracy nauczyciela.
  3. Kształtowanie umiejętności trafnego doboru obszaru autoewaluacji.
  4. Zaznajomienie z technikami oraz etapami procesu dokonywania autoewaluacji.
  5. Wyjaśnienie zasad interpretowania wyników przeprowadzonej autoewaluacji.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona.

Szczegółowe informacje, program szkolenia, zasady rekrutacji oraz zapisy

Zapraszamy do udziału!

Ostatnia aktualizacja: 21 kwietnia 2023