Zaproszenie na konferencję WDEZ

Źródło: Fotolia
Zdjęcie, które przedstawia kobietę trzymającą książkę w dłoniach w otoczeniu dzieciŹródło: Fotolia

Wydział Doradztwa Edukacyjno-Zawodowego Ośrodka Rozwoju Edukacji zaprasza na bezpłatną konferencję online „Rozwój kompetencji kluczowych w kontekście doradztwa zawodowego”, która odbędzie się w dniu 14.03.2023 r. w godzinach 09:00–14:00 za pośrednictwem platformy Zoom.

Szkolenie przeznaczone jest dla doradców zawodowych zatrudnionych w publicznych szkołach i placówkach, pracowników publicznych placówek doskonalenia nauczycieli, pracowników publicznych poradni psychologiczno-pedagogicznych oraz pracowników publicznych bibliotek pedagogicznych.

Celem konferencji jest:

1. Połączenie wiedzy, umiejętności i postaw niezbędnych do rozwoju osobistego i zawodowego doradców zawodowych
  2. Możliwość wymiany dobrych praktyk w zakresie rozwijania kompetencji kluczowych na zajęciach
    z doradztwa zawodowego

Szczegółowe informacje, program konferencji, zasady rekrutacji oraz zapisy uczestników za pomocą formularza elektronicznego.

Liczba miejsc ograniczona. Zapraszamy do udziału!

Ostatnia aktualizacja: 6 marca 2023