Zaproszenie do udziału w największych w Europie Międzyszkolnych Rozgrywek E-sportowych

Zdjęcie, które przedstawia logo - tarczę szkolną na granatowym tle
Źródło: gov.pl/web/edukacja-i-nauka
Zdjęcie, które przedstawia logo - tarczę szkolną na granatowym tleŹródło: gov.pl/web/edukacja-i-nauka

Zapraszamy szkoły do uczestnictwa w Międzyszkolnych Rozgrywkach E-sportowych, które będą okazją do rozwoju kompetencji wśród dzieci i młodzieży. Zapisy potrwają do 27 marca 2023 r.
Minimalny wiek gracza to 13 lat. Rozgrywki rozpoczną się 27 marca 2023 roku.
Udział w nich wezmą 1024 szkoły.
Eliminacje realizowane będą w formule online.

Turniej Predator Games to wydarzenie bezpłatne, w którym zachęcamy do stworzenia własnej reprezentacji liczącej 16 uczniów, która zagra w 4 gry. Każda z nich to osobny zespół:

• Fortnite (3 graczy i 1 rezerwowy),
  • League of Legends (5 graczy i 1 rezerwowy),
  • Rocket League (3 graczy i 1 rezerwowy),
  • com (1 gracz i 1 rezerwowy).

Aby zgłosić szkołę do udziału w Międzyszkolnych Rozgrywkach E-sportowych, należy wypełnić formularz dostępny na stronie turnieju.

Wielki finał został zaplanowany na dzień 27 maja 2023r., który odbędzie w Centrum Rozwoju Przemysłów Kreatywnych w Warszawie.

Najlepsi gracze i 3 reprezentacje, które zajmą najwyższe miejsca w klasyfikacji danej gry, otrzymają cenne nagrody ufundowane przez partnerów rozgrywek.
Wartość nagród w całej akcji to ponad 3 200 000 zł.

Ostatnia aktualizacja: 10 marca 2023