160. rocznica wybuchu Powstania Styczniowego – webinarium 28 lutego 2023 r.

Źródło: Autorstwa Artur Grottger – pinakoteka, Domena publiczna, commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=1822760
Źródło: Autorstwa Artur Grottger - pinakoteka, Domena publiczna, commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=1822760

Dyrektor Ośrodka Rozwoju Edukacji oraz Wydział Rozwoju Kompetencji Społecznych i Obywatelskich ORE zaprasza na webinarium historyczne upamiętniające 160. rocznicę Powstania Styczniowego. Webinarium skierowane jest do nauczycieli historii, HiT (Historia i Teraźniejszość),  języka polskiego i edukacji klasycznej oraz wszystkich zainteresowanych tematyką zarówno z perspektywy historycznej, jak i politologicznej. W webinarium udział wezmą wybitni pracownicy naukowi Wydziału Historii Uniwersytetu Warszawskiego, specjalizujący się w tematyce Powstania Styczniowego.

Elektroniczny formularz rejestracji

Ostatnia aktualizacja: 22 lutego 2023