Szkolenie z zakresu doradztwa edukacyjno-zawodowego – makroregion II

Dyrektorze, wychowawco, nauczycielu, pedagogu oraz szkolny doradco zawodowy!

Jeżeli pracujesz w szkole podstawowej (również klasy 1–3), liceum ogólnokształcącym, technikum bądź branżowej szkole I stopnia w województwie mazowieckim – zgłoś się na BEZPŁATNE 20 godzinne szkolenie z zakresu doradztwa edukacyjno-zawodowego!

Celem szkolenia jest przygotowanie kadry pedagogicznej szkoły do realizacji zadań z doradztwa edukacyjno-zawodowego zgodnie ze standardem ORE. Każdy uczestnik szkolenia otrzyma dostęp do najnowszych narzędzi, scenariuszy zajęć i lekcji wraz z certyfikatem potwierdzającym kompetencje w tym zakresie. Szkolenia prowadzi grupa profesjonalnych trenerów z całego kraju, pasjonatów doradztwa zawodowego oraz ekspertów metod edukacyjnych i rynku pracy, która opracowała specjalną aktualizację programu ORE wraz z materiałami dodatkowymi i praktycznymi bonusami dla uczestników.

Korzyści:

• certyfikat ukończenia szkolenia potwierdzający kompetencje w zakresie realizacji zadań doradztwa edukacyjno-zawodowego w szkole zgodnie ze standardem ORE w procesie awansu zawodowego,
  • udział w unikatowym przedsięwzięciu budowania ponadregionalnej sieci doradców zawodowych będącej okazją wymiany doświadczeń i nauki nowych rozwiązań także po zakończeniu szkolenia,
  • dla uczestników szkoleń zaproponujemy bezpłatny dostęp do cyklicznych szkoleń zdalnych i webinariów,
  • certyfikaty z udziału w kolejnych szkoleniach zdalnych dotyczących procesu doradczego, metod, realizacji doradztwa na lekcjach przedmiotowych, takich jak matematyka, j. polski, j. angielski, geografia, etc. kluczowe dla awansu zawodowego oraz pełnieniu dodatkowych funkcji w szkole

Ponadto:

• dostęp do najnowszych narzędzi metod pracy,
  • pendrive dla uczestników szkoleń ze scenariuszami, kwestionariuszami oraz grą multimedialną,
  • bezpłatny dostęp do 12 e-kwestionariuszy na stronie internetowej po zalogowaniu,
  • baza wiedzy i metod tworzona przez uczestników oraz trenerów po zalogowaniu.

Zapewniamy bezpłatny nocleg, wyżywienie, atrakcje hotelowe, nowoczesne materiały szkoleniowe oraz możliwość indywidualnego doradztwa, rozmów z ekspertami krajowymi w ww. dziedzinie.

Zapewniamy możliwości poznania ciekawych ludzi, wymiany doświadczeń, miłej integracji i relaksu.

Elektroniczny formularz zapisu

Projekt: „Szkolenia z zakresu doradztwa edukacyjno-zawodowego – makroregion nr II (warmińsko-mazurskie, mazowieckie, łódzkie, podlaskie)” współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.

Ostatnia aktualizacja: 19 stycznia 2023