Podsumowanie i podziękowanie za udział w akcji charytatywnej ,,Paczuszka dla Maluszka”

Wicedyrektor ORE Tomasz Pitucha i koordynator akcji Anna Powązka
Wicedyrektor ORE Tomasz Pitucha i koordynator akcji Anna Powązka

12.01.2023 r. Pracownicy Ośrodka Rozwoju Edukacji wybrali się ze świąteczną wizytą do Domu Samotnej Matki ,,Bezpieczna przystań” w Zielonce.

Świąteczna inicjatywa pracowników Ośrodka Rozwoju Edukacji trwała od 20 grudnia 2022 r. do 6 stycznia 2023 roku. W ramach akcji „Paczuszka dla Maluszka” pracownicy zebrali prezenty gwiazdkowe dla dzieci, które wraz ze swoimi mamami przebywają w placówce przy ulicy Jana Kilińskiego 63 w Zielonce.

Z dnia na dzień akcja nabierała rozpędu i pracownicy zaczęli przynosić podarunki higieniczne, kosmetyczne, czyli to co jest niezbędne dla dzieci i ich mam.

Organizując akcję „Paczuszka dla Maluszka” naszym celem było, aby podarować dzieciom i ich mamom przebywającym w ośrodku odrobinę radości i życzliwości, ciepła płynącego prosto z serca.

Dziękujemy wszystkim pracownikom Ośrodka Rozwoju Edukacji za włączenie się do akcji „Paczuszka dla Maluszka“ i przekazane dary dla potrzebujących. Dziękujemy wicedyrektorowi Tomaszowi Pitucha za inicjatywę tej wspaniałej akcji!

od prawej; Pan Tomasz Pitucha, Wicedyrektor Ośrodka Rozwoju Edukacji w Warszawie; Pani Katarzyna Woś, Kierownik Domu Samotnej Matki ,,Bezpieczna Przystań " w Zielonce, Pani Anna Powązka, nauczyciel konsultant WWP
od prawej; Pan Tomasz Pitucha, Wicedyrektor Ośrodka Rozwoju Edukacji w Warszawie; Pani Katarzyna Woś, Kierownik Domu Samotnej Matki ,,Bezpieczna Przystań" w Zielonce, Pani  Anna Powązka, nauczyciel konsultant WWP
od prawej; Pani Katarzyna Woś, Kierownik Domu Samotnej Matki ,,Bezpieczna Przystań” w Zielonce, Pan Tomasz Pitucha, Wicedyrektor Ośrodka Rozwoju Edukacji w Warszawie oraz pracownicy ORE i Domu Samotnej Matki
piąta od lewej; Pani Marzenna Habib, Wicedyrektor Ośrodka Rozwoju Edukacji w Warszawie oraz pracownicy Ośrodka Rozwoju Edukacji w Warszawie