Bezpłatne webinarium Fundacji Wypłyń na głębię

Źródło: photogenica.pl

Serdecznie zapraszamy do zapisów na bezpłatne szkolenie online Fundacji Wypłyń na głębię  dotyczące projektu „Jak pomóc młodym ludziom rozwijać kompetencje przyszłości?, które odbędzie się 7 grudnia o godzinie 19:00. W ramach szkolenia otrzymają Państwo wszystkie niezbędne materiały, by przeprowadzić z młodymi ludźmi interaktywne lekcje ukierunkowane na rozwój umiejętności przyszłości.

Skills4Future – Akademia Umiejętności Przyszłości – to nowatorski projekt edukacyjno- profilaktyczny skierowany do nauczycieli, psychologów, pedagogów i wychowawców oraz wszystkich osób zainteresowanych tematem przyszłości młodego pokolenia. Projekt ten umożliwia realizację zajęć, dzięki którym młodzież będzie mogła odkrywać nowe przestrzenie wykorzystania swojego potencjału i poznać umiejętności przyszłości.

Projekt dofinansowany ze środków Ministerstwa Edukacji i Nauki.

Rejestracja na stronie organizatora

Ostatnia aktualizacja: 24 listopada 2022