Zaproszenie na badania potrzeb obszaru edukacji

Źródło: gov.pl/web/meintech

Szanowni Państwo,

w związku z prowadzonymi przez IBE i ORE badaniami, których celem jest identyfikacja możliwości wsparcia Państwa w Waszej pracy, serdecznie zapraszamy do zgłoszenia chęci uczestnictwa w konsultacjach.

Zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie w prowadzonych działaniach i poprzez uczestnictwo w warsztatach oraz rozesłanie formularza wśród pracowników (nauczycieli, pracowników administracji szkoły), uczniów i rodziców.

Wierzymy, że wprowadzane zmiany powinny być odpowiedzią na Państwa potrzeby, dlatego serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w warsztatach oraz badaniach ankietowych i podzielenie się swoimi opiniami. Warsztaty które prowadzone są zarówno online jak i stacjonarnie w Warszawie. Dokładny termin oraz godziny warsztatów zostaną ustalone indywidualnie.

Badanie jest realizowane w ramach prac nad portalem edukacja.gov.pl, będącym docelowo serwisem pozwalającym wszystkim uczestnikom procesu edukacyjnego na załatwienie najistotniejszych spraw związanych z kształceniem.

Formularz do zgłoszenia uczestnictwa w konsultacjach

Ostatnia aktualizacja: 12 października 2022