Debata „Przyszłość szkół budowlanych w Polsce” z udziałem dyrektora ORE Tomasza Madeja

Źródło: gov.pl/web/rozwoj-technologia

12 października 2022 roku w siedzibie Ministerstwa Rozwoju i Technologii odbyła się debata pt. „Przyszłość szkół budowlanych w Polsce”. Jak zachęcać młode osoby do ścieżki kariery w branży budowlanej? Jak zapewnić niezbędną dostępność kadry nauczycielskiej koniecznej do kształcenia zawodowego w branży budowlanej? To najważniejsze tematy debaty eksperckiej zorganizowanej w Ministerstwie Rozwoju i Technologii. Celem debaty była promocja wśród młodych osób ścieżki edukacji w technikach i szkołach branżowych. W debacie wziął udział Pan Tomasz Madej – Dyrektor Ośrodka Rozwoju Edukacji w panelu dyskusyjnym „Regulacja czy deregulacja przepisów dla szkół budowlanych? – możliwości i perspektywy rozwoju szkolnictwa branżowego w branży budowlanej.

Pan Tomasz Madej odpowiadał na pytania związane z formułą kształcenia w szkołach branżowych.

Ostatnia aktualizacja: 21 października 2022