„Pedagogika Montessori dla uchodźczyń z Ukrainy” – bezpłatny kurs pedagogiczny

Fundacja Edukacji i Kultury im. M. Montessori organizuje kurs pedagogiczny – Pedagogika Montessori dla uchodźczyń z Ukrainy. Kurs jest bezpłatny i tłumaczony na  j. ukraiński. Kurs przygotowuje do pracy nauczycielki w przedszkolach i szkołach Montessori, nauczycielki wspomagającej w placówkach prywatnych i publicznych, nauczycielki nauczania domowego oraz do podjęcia studiów pedagogicznych.
Więcej informacji na temat kursu na stronie fundacji.

Монтессорі для України

Фундація освіти і культури ім. М. Монессорі організовує безкоштовні педагогічні курси «Педагогіка Монтессорі для біженок з України». Під час курсів буде відбуватися переклад на українську мову.Детальна інформація у доданому постері.

Ostatnia aktualizacja: 29 lipca 2022

Ośrodek Rozwoju Edukacji realizuje projekty dofinansowane z funduszy europejskich w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego