Konferencja „Bezpieczeństwo dzieci i młodzieży w internecie”

Zapraszamy do udziału w 16. Międzynarodowej Konferencji „Bezpieczeństwo dzieci i młodzieży w internecie”. Jest to największe w Polsce wydarzenie dotyczące kwestii zagrożeń i bezpieczeństwa online.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 27−30 września i będzie miało charakter hybrydowy. Spotkanie będzie transmitowane do internetu na żywo, ale część osób będzie mogła wziąć udział w konferencji osobiście w Warszawie w Airport Hotel Okęcie. W dniach 27−28 września odbędą się sesje plenarne, a 29−30 września będzie można wziąć udział w sesjach warsztatowych online, na które obowiązywać będzie osobna rejestracja.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Wystąpienia podczas dwóch pierwszych dni będą dostępne w języku polskim, angielskim oraz ukraińskim. Konferencja będzie tłumaczona również na język migowy.

Organizatorem konferencji jest Polskie Centrum Programu Safer Internet, które tworzą NASK Państwowy Instytut Badawczy i Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę. Wydarzenie organizowane jest w ramach programu Komisji Europejskiej “Digital Europe”.

Konferencja została objęta honorowym patronatem Ministra Edukacji i Nauki.

Szczegóły programu oraz możliwość zarejestrowania się są dostępne na stronie konferencji.

Ostatnia aktualizacja: 15 lipca 2022