Efektywna praca w klasie zróżnicowanej, ze szczególnym uwzględnieniem uczniów cudzoziemskich – zaproszenie na szkolenie

fot. pixabay
fot. pixabay

Wydział Specjalnych Potrzeb Edukacyjnych Ośrodka Rozwoju Edukacji zaprasza do udziału w webinarium „Efektywna praca w klasie zróżnicowanej, ze szczególnym uwzględnieniem uczniów cudzoziemskich”. Spotkanie będzie zorganizowane 22 sierpnia 2022 r. na platformie edukacyjnej ORE.

Cele:

• doskonalenie kadr systemu oświaty w zakresie pracy z grupą zróżnicowaną, w tym z uczniami cudzoziemskimi;
  • poszerzenie wiedzy uczestników na temat wielokulturowości w polskiej szkole;
  • poszerzenie wiedzy i umiejętności uczestników z zakresu zróżnicowanych potrzeb rozwojowych i edukacyjnych dzieci i młodzieży, ze szczególnym uwzględnieniem uczniów cudzoziemskich.

Do udziału w wydarzeniu zapraszamy przedstawicieli poradni psychologiczno-pedagogicznych, placówek doskonalenia nauczycieli, bibliotek pedagogicznych, szkół i placówek systemu oświaty.

Rekrutacja na webinarium za pomocą formularza elektronicznego.

Ostatnia aktualizacja: 29 lipca 2022