Szkolenie „Doskonalenie kompetencji metodycznych nauczycieli szkół podstawowych z wykorzystaniem narzędzi TIK”

fot. shutterstock
fot. shutterstock

Wydział Rozwoju Kompetencji Kluczowych Ośrodka Rozwoju Edukacji zaprasza do udziału w warsztatach poświęconych metodyce nauczania w szkole podstawowej, w tym rozwijaniu samodzielności i kreatywności uczniów, z jednoczesnym wykorzystaniem narzędzi TIK. Warsztaty obejmą również tematykę bezpieczeństwa, wsparcia rodziców oraz budowania aktywnego społeczeństwa w świecie cyfrowym.

Szkolenie obejmuje dwa czterogodzinne spotkania online na platformie ClickMeeting Ośrodka Rozwoju Edukacji.

Spotkania online odbędą się w dniach 15 czerwca oraz 22 czerwca 2022 r w godz. 17.00−20.30.

Szkolenie jest bezpłatne.

Szczegóły dotyczące szkolenia i zapisy za pomocą formularza elektronicznego na stronie szkoleń ORE.

Osoba do kontaktu: Anna Kasperska-Gochna, e-mail: anna.kasperska-gochna@ore.edu.pl

Ostatnia aktualizacja: 10 czerwca 2022