1920 – rok, w którym uratowano polską niepodległość – konferencja dla nauczycieli

Dyrektorzy Ośrodka Rozwoju Edukacji oraz Instytutu Dziedzictwa Myśli Narodowej zapraszają nauczycieli historii i wiedzy o społeczeństwie do udziału w szkoleniu organizowanym w 102. rocznicę Bitwy Warszawskiej. Spotkanie zostanie poświęcone szerokim kontekstom wydarzeń z 1920 roku, które omówione zostaną w dwóch blokach: wykładowym i warsztatowym. Szkolenie odbędzie się w formie stacjonarnej w Centrum Edukacyjnym IDMN (Warszawa, ul. Andersa 20).

Szczegółowy program znajduje się w załączniku do pobrania.

Zapisy na konferencję odbywają się przez formularz rekrutacyjny ORE.

Wydarzenie organizowane jest przez Wydział Rozwoju Kompetencji Społecznych i Obywatelskich ORE, we współpracy z Instytutem Dziedzictwa Myśli Narodowej.

Na zgłoszenia czekamy do 8 lipca br. lub do wyczerpania dostępnych miejsc.

Wszelkie pytania odnośnie wydarzenia prosimy kierować na adres: michal.gniadek-zielinski@ore.edu.pl

Zapraszamy do uczestnictwa!

Ostatnia aktualizacja: 24 czerwca 2022