Kurs e-learning ABC profilaktyki

fot. Fotolia.com

Serdecznie zapraszamy specjalistów z publicznych placówek doskonalenia nauczycieli i poradni psychologiczno-pedagogicznych, szkół i placówek na bezpłatne szkolenie e-learning dotyczące profilaktyki zachowań ryzykownych/problemowych dzieci i młodzieży.

Szkolenie będzie się odbywać w terminie 1–30 czerwca 2022 r.

Orientacyjny czas potrzebny na udział w kursie to ok. 5 godzin dydaktycznych.

Zgłoszenia są otwarte do 20 czerwca 2022 r.

Celem szkolenia będzie poszerzenie wiedzy pracowników oświaty w zakresie profilaktyki szkolnej.

Cele szczegółowe:

• dostarczenie podstawowych informacji dotyczących profilaktyki,
  • zapoznanie z cechami programów profilaktycznych dobrej jakości,
  • dostarczenie informacji na temat co działa a co nie działa w profilaktyce,
  • zapoznanie z założeniami profilaktyki szkolnej i dla rodziców.

Zapisy na szkolenie odbywają się za pomocą formularza elektronicznego na stronie szkolenia.ore.edu.pl

Po weryfikacji i akceptacji zgłoszeń, do osób zakwalifikowanych zostaną rozesłane mailowe zaproszenia do udziału w kursie.

Przy okazji zachęcamy do zapoznania się z materiałami edukacyjnymi z zakresu profilaktyki uzależnień, znajdującymi się na stronie internetowej ORE.

Ostatnia aktualizacja: 23 maja 2022