Dołącz do zespołu Wydziału Doradztwa Edukacyjno-Zawodowego!

© depositedhar_Photogenica

Jeśli praca jest dla Ciebie pasją, nie boisz się wyzwań, jesteś kreatywny, masz doświadczenie w prowadzeniu zajęć z obszaru doradztwa zawodowego dla dzieci i młodzieży, rodziców czy nauczycieli – czekamy właśnie na Ciebie!

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe: magisterskie w zakresie doradztwa zawodowego, psychologii, socjologii, resocjalizacji, pedagogiki, ewentualnie innego kierunku merytorycznie związanego z obszarem działalności wydziału np. zarządzaniem zasobami ludzkimi, rynkiem pracy.
  • Staż zawodowy – minimum 5 lat.
  • Doświadczenie zawodowe (minimum 2-letnie) na stanowisku doradcy zawodowego lub osoby koordynującej działaniami z zakresu doradztwa zawodowego lub związane z prowadzeniem zajęć z doradztwa zawodowego dla dzieci/młodzieży lub prowadzeniem szkoleń z zakresu doradztwa zawodowego dla nauczycieli.
  • Dobra znajomość pakietu MS Office.
  • Doświadczenie w obsłudze platform e-learningowych, w tym Moodle.
  • Znajomość rozporządzenia w sprawie doradztwa zawodowego.

Zachęcamy do odwiedzenia strony, gdzie znajduje się szczegółowy opis oferty na stanowisko w WDEZ.

Ostatnia aktualizacja: 24 maja 2022