Wesołych Świąt!

Ilustracja to kartka świąteczna z życzeniami Wielkanocnymi. Na ilustracji w centralnym miejscu umieszczony jest królik. Pod królikiem umieszczone są życzenia: Zdrowych, Spokojnych, Radosnych oraz pełnych rodzinnego ciepła Świąt Wielkanocnych życzy Wydział Doradztwa Edukacyjno-Zawodowego ORE, natomiast pod życzeniami umieszczone jest logo Ośrodka Rozwoju Edukacji w Warszawie. W górnych rogach ilustracji rozmieszczone są kwiatki i liście.

Zdrowych, Spokojnych, Radosnych oraz pełnych rodzinnego ciepła
Świąt Wielkanocnych życzy Wydział Doradztwa Edukacyjno-Zawodowego ORE.

Ostatnia aktualizacja: 14 kwietnia 2022