Konkurs „DELFORT w akcji”

Wspólnie z Goethe Institut serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji  konkursu:

• czynnych zawodowo i pracujących w systemie edukacji nauczycieli języka niemieckiego II i III etapu edukacyjnego,
  • nauczycieli konsultantów i doradców metodycznych zajmującym się językiem niemieckim,

znających ogólnopolski program szkoleniowy DELFORT i aktywnie korzystających
z oferty szkoleniowej w ramach niniejszego programu.

• Pokaż nam jak zainspirowaliśmy Cię do pracy z uczniami.
  • Opowiedz nam, które metody/techniki prezentowane podczas naszych warsztatów stosujesz na swoich lekcjach.
  • Zaprezentuj wraz ze swoimi uczniami, jak pomagamy uatrakcyjnić lekcję języka niemieckiego i pomagamy motywować uczennice i uczniów do nauki.

Parce konkursowe w formie krótkiego filmu (1,5 max. 2 minuty) należy przesłać do 05.06.2022 na adres: Patrycja.Tajer@goethe.de. Na uczestników czekają atrakcyjne nagrody!

Szczegóły konkursu.

Ostatnia aktualizacja: 16 lutego 2022