Baza programów rekomendowanych

Źródło: programyrekomendowane.pl

Zachęcamy do zapoznania się z bazą programów rekomendowanych, która dostępna jest na stronie www.programyrekomendowane.pl. W bazie znajduje się obecnie 27 programów o potwierdzonej skuteczności.

Jednym z nowszych programów znajdujących się w bazie jest Projekt Lustro, który skierowany jest do uczniów w wieku 17–18 lat. Jego celem jest zmniejszenie skali występowania ryzykownych zachowań oraz problemów zdrowia psychicznego u uczniów (uczestników) jako skutek wspierania prawidłowego rozwoju i wzmacniania czynników chroniących.

Zachęcamy do odwiedzenia strony poświęconej programom rekomendowanym, gdzie znajdą państwo inne programy o potwierdzonej skuteczności skierowane do dzieci i młodzieży w różnym wieku, a także programy adresowane do rodziców/opiekunów/wychowawców.

Ostatnia aktualizacja: 18 stycznia 2022