Przedłużenie naboru wniosków grantowych

Do 31.12.2021 r. został przedłużony nabór wniosków w otwartym konkursie grantowym. O dofinansowanie mogą ubiegać się organy prowadzące publiczne i niepubliczne placówki doskonalenia nauczycieli i biblioteki pedagogiczne.

Środki uzyskane w ramach grantu należy przeznaczyć na szkolenia dla nauczycieli, a dodatkowo będzie możliwość zrealizowania działań związanych ze szkoleniem kadry placówek doskonalenia nauczycieli, bibliotek pedagogicznych oraz doposażeniem w sprzęt.

Dokumentacja konkursowa obowiązująca od 01.12.2021 została zmieniona w następującym zakresie:

• zmiany terminu naboru wniosków grantowych do 31.12.2021 r.;
  • rozszerzenia definicji lidera z uwzględnieniem zatrudnienia kadry w placówkach niepublicznych na podstawie umowy o pracę, umowy zlecenie, umowy z osobami fizycznymi prowadzącymi działalność gospodarczą;
  • uwzględnienia zatrudnienia kadry w placówkach niepublicznych na podstawie umowy o pracę, umowy zlecenie, umowy z osobami fizycznymi prowadzącymi działalność gospodarczą.

Szczegółowe informacje, regulamin konkursu i procedury niezbędne do złożenia wniosku grantowego dostępne są na stronie projektu, w zakładce dokumentacja.

Wniosek o grant należy złożyć przez elektroniczny generator wniosków Witkac.pl

Poniżej przedstawiamy krótką instrukcję wideo, w której krok po kroku pokazujemy, w jaki sposób złożyć wniosek grantowy za pomocą elektronicznego generatora Witkac.pl

Obejrzyj filmik z instrukcją

Na wnioski grantowe czekamy do 31 grudnia 2021 r.

Zapraszamy na spotkanie informacyjno-konsultacyjne

Zapraszamy placówki zainteresowane otrzymaniem dofinansowania w otwartym konkursie grantowym na spotkanie informacyjno-konsultacyjne, które odbędzie się 15 grudnia 2021 o godz. 10:00.

W celu zapisania się na wybrany termin prosimy o wypełnienie formularza elektronicznego.

Link do spotkania zostanie przesłany w przeddzień wydarzenia na wskazany przy zapisie adres mailowy.

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu e-mail: pdnibp@ore.edu.pl

Otwarty konkurs grantowy prowadzony jest przez Ośrodek Rozwoju Edukacji w ramach projektu grantowego „Wsparcie placówek doskonalenia nauczycieli i bibliotek pedagogicznych w realizacji zadań związanych z przygotowaniem i wsparciem nauczycieli w prowadzeniu kształcenia na odległość”. Projekt jest realizowany w partnerstwie z Centrum Informatycznym Edukacji.

Ostatnia aktualizacja: 31 grudnia 2021