X Ogólnopolski Konkurs „Normalizacja i ja”

Polski Komitet Normalizacyjny organizuje już X jubileuszową edycję Ogólnopolskiego Konkursu „Normalizacja i ja”. Temat wiodący konkursu to: „Dbaj o klimat z normami”. Konkurs jest przeprowadzany od 1 lutego 2022 roku do 6 maja 2022 roku. i jest skierowany do uczniów i nauczycieli szkół ponadpodstawowych z całej Polski. Cele Konkursu nawiązują do kierunków polityki oświatowej realizowanej w roku szkolnym 2021/2022. Ponadto wpisuje się w wymagania ujęte w podstawie programowej dla szkół branżowych I i II stopnia oraz techników. Konkurs ma na celu pokazanie, w jaki sposób normy wspierają inicjatywy przeciwdziałające zmianom klimatycznym, podniesienie świadomości ekologicznej oraz kształtowanie właściwych postaw ekologicznych.

Jeżeli wiesz, w jaki sposób możemy przeciwdziałać zmianom klimatycznym i umiesz to przedstawić w swojej pracy (z uwzględnieniem aktualnych norm) – zapraszamy do udziału w konkursie organizowanym przez Polski Komitet Normalizacyjny!

Szczegółowe informacje na stronie konkursu.

Ostatnia aktualizacja: 2 lutego 2022