Szkolenie „Metody i narzędzia wykorzystania literatury w realizacji kierunków polityki oświatowej państwa w roku szkolnym 2021/2022”

Zapraszamy nauczycieli bibliotekarzy bibliotek szkolnych i pedagogicznych do udziału w szkoleniu „Metody i narzędzia wykorzystania literatury w realizacji kierunków polityki oświatowej państwa w roku szkolnym 2021/2022”, które odbędzie się w formule zdalnej w dniach 22 i 23 listopada 2021 r.

Celem szkolenia jest dostarczenie wiedzy i umiejętności praktycznych z zakresu metod i form pracy
z książką. Uczestnicy szkolenia poznają różnorodne sposoby wykorzystania literatury w wychowaniu młodego pokolenia, a także terapeutyczne możliwości jakie daje kontakt z książką. Będzie też możliwość poznania metod i form korzystania z narzędzi i zasobów cyfrowych.

Rejestracja na szkolenie za pomocą formularza elektronicznego.

Na zgłoszenia czekamy do 17 listopada 2021 r.

Zapraszamy do udziału.

Ostatnia aktualizacja: 5 listopada 2021