Szkolenie „Nastolatki i nauczanie języka francuskiego: jak motywować do nauki i jak uczyć motywować”

fot.Fotolia.com

Zapraszamy na szkolenie „Nastolatki i nauczanie języka francuskiego: jak motywować do nauki i jak uczyć motywować”, organizowane przy współpracy z Instytutem Francuskim w Warszawie, przeznaczone dla czynnych zawodowo nauczycieli konsultantów, doradców metodycznych oraz pracujących w systemie edukacji nauczycieli języka francuskiego nauczających młodzież w wieku 13–18 lat. Szkolenie będzie miało charakter zarówno wykładu, jak i warsztatu, odbędzie się w terminie 5–7 listopada 2021 r. w centrum szkoleniowym ORE w Sulejówku.

Szkolenie poprowadzi Michel Boiron, specjalista zajmujący się nauczaniem języka francuskiego jako obcego, dyrektor CAVILAM-Alliance Française.

Rejestracja na szkolenie za pomocą formularza elektronicznego.

Ostatnia aktualizacja: 15 października 2021