XX edycja Konkursu na pracę pisemną

W imieniu Narodowego Banku Polskiego zapraszamy uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych w Polsce do udziału w XX edycji Konkursu na pracę pisemną.

Uczestnicy konkursu
Konkurs jest organizowany w dwóch kategoriach wiekowych. Pierwszą grupę stanowią uczniowie VII i VIII klas szkół podstawowych, a drugą uczniowie szkół ponadpodstawowych (średnich, z wyłączeniem szkół dla dorosłych).

Temat pracy konkursowej (dla obu kategorii wiekowych): „Wielcy polscy ekonomiści też byli nastolatkami”.

Obejrzyj film „Wielcy Polscy Ekonomiści” i wybierz bohatera swojej pracy. Jakie wydarzenia i obserwacje ekonomiczne z czasów młodości mogły skłonić wybranego przez Ciebie ekonomistę do zainteresowania się tą tematyką? A co Ciebie intryguje w tym obszarze?

Prace konkursowe należy nadsyłać do 12 października 2021 r.

Laureatów wyłoni Kapituła konkursowa na przełomie listopada i grudnia 2021 r.

Szczegóły konkursu na stronie organizatora.

Ostatnia aktualizacja: 6 września 2021