Szkolenie e-learningowe „Powrót do rytmu, czyli szkoła od nowa”

fot. Fotolia.com
fot. Fotolia.com

Wydział Wychowania i Profilaktyki Ośrodka Rozwoju Edukacji zaprasza do udziału w bezpłatnym szkoleniu e-learningowym z zakresu wspierania oddziaływań wychowawczych „Powrót do rytmu, czyli szkoła od nowa”.

Termin szkolenia: 29 lipca – 9 sierpnia 2021 r.

Rekrutacja trwa do 6 sierpnia 2021 r.

Do udziału w szkoleniu zapraszamy pracowników placówek doskonalenia nauczycieli, pracowników poradni psychologiczno-pedagogicznych oraz specjalistów ze szkół i placówek.

Celem szkolenia jest doskonalenie kompetencji wychowawczych pracowników oświaty.

Zależy nam na:

• poszerzaniu wiedzy w zakresie możliwości podejmowania działań wychowawczych wobec uczniów;
  • poszerzaniu wiedzy w zakresie realizacji planowanych oddziaływań wychowawczych wobec uczniów.

Szkolenie ma charakter samokształceniowy i będzie realizowane na platformie e-learningowej ORE (e‐kursy.ore.edu.pl).

Kurs składa się z nagranego przez eksperta wykładu oraz udostępnionego materiału edukacyjnego nawiązującego do prezentowanych treści. Czas przewidziany na realizację szkolenia to ok. 4 godziny dydaktyczne.

W szkoleniu mogą wziąć udział wyłącznie osoby, które zapisały się na nie przez elektroniczny formularz rekrutacyjny.

Wszystkie zapisane osoby, które spełniają kryteria dotyczące adresatów szkolenia otrzymają od kierownika formy doskonalenia przesłane drogą mailową zaproszenie do udziału w szkoleniu wraz z instrukcją logowania.

Szczegóły zawarte są w sylabusie szkolenia.

Kontakt: Jolanta Zawór, e-mail: jolanta.zawor@ore.edu.pl

Ostatnia aktualizacja: 23 lipca 2021