Konferencja „Mediacja w procesie nauczania i uczenia się języków obcych”

Szkoła Języków Obcych Uniwersytetu Warszawskiego zaprasza do udziału w międzynarodowej konferencji „Mediacja w procesie nauczania i uczenia się języków obcych”, wieńczącej projekt MiLLaT, która odbędzie się 9 września 2021 r., w formule online.

Celem konferencji jest utworzenie forum do dyskusji dla nauczycieli języków obcych ze wszystkich poziomów edukacyjnych, dydaktyków, trenerów oraz edukatorów zainteresowanych problematyką mediacji, działaniami i strategiami mediacyjnymi, wielojęzycznością, zadaniami w edukacji językowej, praktykami w zakresie przekazywania instrukcji z zastosowaniem technologii oraz dobrymi praktykami w procesie uczenia się języków obcych. Rejestracja uczestników do 31 sierpnia 2021.

Wydarzenie zostało objęte honorowym patronatem European Language Council i Polskiego Towarzystwa Neofilologicznego (PTN).

Formularz rejestracyjny na konferencję (w charakterze słuchacza).

Więcej informacji na stronie wydarzenia.

Ostatnia aktualizacja: 13 lipca 2021