Warsztaty „Zarządzanie interaktywną lekcją za pomocą monitora interaktywnego oraz urządzeń mobilnych”

Modern television streaming

Wydział Rozwoju Kompetencji Kluczowych Ośrodka Rozwoju Edukacji, zaprasza do udziału w spotkaniach online poświęconych doskonaleniu warsztatu pracy nauczyciela w zakresie praktycznego wykorzystania monitora interaktywnego oraz innych urządzeń mobilnych podczas przygotowania i prowadzenia zajęć edukacyjnych, zarówno w formie zdalnej jak i stacjonarnej.

W programie między innymi o tym jak wykorzystywać potencjał urządzeń interaktywnych w oparciu o nieodpłatne zasoby internetu; instalowanie i udostępnianie aplikacji interaktywnych; transmisje na żywo; rzeczywistość wirtualna i rozszerzona na monitorze interaktywnym; praca na lekcjach wykorzystująca wybrane funkcje aplikacji Teams.

Szkolenie obejmuje dwa czterogodzinne spotkania online oraz pracę samodzielną uczestnika szkolenia na platformie Teams w wymiarze około 2 godzin.

Uruchamiamy dwie edycje tego wydarzenia:

Pierwsza edycja – warsztaty na Teams w dniach 15 i 17 czerwca 2021, w godz. 16.00-19.15

Druga edycja – warsztaty na Teams w dniach 23 i 24 czerwca 2021, w godz. 16.00-19.15

Szkolenie jest bezpłatne.

Szczegóły szkolenie i zapisy na stronie szkoleń ORE.

Ostatnia aktualizacja: 10 czerwca 2021