Szkolenie on-line „Wykorzystanie zasobów Zintegrowanej Platformy Edukacyjnej w doradztwie zawodowym”

fot. Fotolia.com
fot. Fotolia.com

Wydział Doradztwa Edukacyjno-Zawodowego Ośrodka Rozwoju Edukacji zaprasza na bezpłatne szkolenie „Wykorzystanie zasobów Zintegrowanej Platformy Edukacyjnej w doradztwie zawodowym”, które odbędzie się w dniu 7 lipca 2021 r. w godzinach 11.00-13.30 za pośrednictwem platformy Zoom.

Szkolenie przeznaczone jest dla doradców zawodowych zatrudnionych w publicznych szkołach i placówkach, pracowników publicznych placówek doskonalenia nauczycieli oraz pracowników publicznych poradni psychologiczno-pedagogicznych i bibliotek pedagogicznych.

Celem szkolenia jest:

• Zapoznanie uczestników z pracą na Zintegrowanej Platformie Edukacyjnej.
  • Zapoznanie uczestników z materiałami z zakresu doradztwa zawodowego, zamieszczonymi na Zintegrowanej Platformie Edukacyjnej

Szczegółowe informacje, program szkolenia, zasady rekrutacji oraz zapisy

Liczba miejsc ograniczona. Zapraszamy do udziału!

Ostatnia aktualizacja: 29 czerwca 2021