Webinar: Edukacja online: jak zapewnić efektywne zdalne nauczanie w szkole

Fulbright Polska zaprasza do dyskusji nt. Edukacja online: jak zapewnić efektywne zdalne nauczanie w szkole. Webinar z serii „The new media: between science and fiction” odbędzie się 18 marca w godz. 17:00–18:30.

Technologia ma potencjał wpływania na nasze codzienne życie, co szczególnie odczuwamy w trakcie pandemii. Miliony nauczycieli, uczniów i ich rodziców z dnia na dzień zostało zmuszonych do przestawienia się na edukację zdalną. Jednak edukacja zdalna nie zawsze jest koniecznością, czasem wyborem. W trakcie dyskusji ekspertki będą wspólnie zastanawiać się jak zapewnić efektywną edukację on-line: jak można ją projektować, gdy nie jest wymuszona przez kryzysową sytuację? Czego można od niej oczekiwać? Jaka powinna być rola rodzica?

Link do rejestracji na webinarium

Zgłoszenia do 16.03.

Ostatnia aktualizacja: 10 marca 2021