Konferencja on-line „Wskaźniki edukacji włączającej – dawne dylematy, nowe doświadczenia”

Zachęcamy do udziału w konferencji naukowej „Wskaźniki edukacji włączającej – dawne dylematy, nowe doświadczenia”. Wydarzenie odbędzie się 16 grudnia 2020 r. w godz. 12:00–20:00 w trybie online. Celem konferencji będzie próba odpowiedzi na pytania dotyczące możliwości, istoty oraz użyteczności pomiaru edukacji włączającej. Organizatorami wydarzenia są Ministerstwo Edukacji Narodowej, Uniwersytet Śląski w Katowicach oraz Uniwersytet Ostrawski w Ostrawie. Konferencję zainauguruje wiceminister edukacji Marzena Machałek.

W wydarzeniu wezmą udział przedstawiciele Ministerstwa Edukacji Narodowej, osoby związane ze światem nauki, praktycy edukacji włączającej, przedstawiciele władz samorządowych i organizacji społecznych.

Przedsięwzięcie jest skierowane do osób i instytucji, które w swojej pracy badawczej zajmują się problematyką edukacji włączającej, nauczycieli, dyrektorów szkół i placówek oraz studentów.
Podczas konferencji będzie zapewnione symultaniczne tłumaczenie – język angielski, język migowy.

Transmisja: Zoom Video Webinars oraz w serwisie YouTube na kanale „UŚ TV”.

Źródło. Ministerstwo Edukacji Narodowej

Ostatnia aktualizacja: 16 grudnia 2020