Informator o zawodach szkolnictwa branżowego

Okładka publikacji składa się z dużego napisu Informator o zawodach szkolnictwa branżowego w kolorze zielonym. Poniżej tytułu znajduje się napis Warszawa 2020. W dolnym prawym rogu umiejscowiona jest grafika czerwonej truskawki, obok logo projektu Eurodoradztwo Polska. Na dole znajdują się loga projektu Erasmus plus, Eurodoradztwo Polska, Ministerstwa Edukacji Narodowej i Ośrodka Rozwoju Edukacji. Pod logo jest informacja, że publikacja została sfinansowana z funduszy Komisji Europejskiej w ramach programu Erasmus plus.

Miło nam poinformować, że Informator o zawodach szkolnictwa branżowego jest już gotowy. Informator powstał w ramach projektu Euroguidance Poland/ Eurodoradztwo Polska finansowanego z programu Erasmus+.

Informator zawiera szczegółowy opis 219 zawodów, podzielonych na 32 branże. Adresatami publikacji są uczniowie szkół podstawowych, ponadpodstawowych, ale także osoby dorosłe.

Informator został przygotowany w formie elektronicznej i znajduje się pod poniższym linkiem.

Ostatnia aktualizacja: 15 stycznia 2021